Dominika Tajner zaręczyła się z nowym partnerem! Pierścionek z diamentem

W życiu Dominiki Tajner szykują się zmiany. W opublikowanej na Instagramie relacji celebrytka pochwaliła się, że ukochany poprosił ją o rękę.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Po rozstaniu w 2019 roku z Michałem Wiśniewskim Dominika Tajner przez kilka lat próbowała na nowo ułożyć sobie życie uczuciowe. Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, że spotyka się z 60-letnim cypryjskim biznesmenem. Związek ten nie przetrwał próby czasu, a celebrytka znalazła pocieszenie w ramionach warszawskiego przedsiębiorcy Adama, z którym również się rozstała. Wszystko jednak wskazuje na to, że nareszcie pojawił się ten jedyny.

Zobacz wideo Dominika Tajner ze łzami w oczach wyznała, że przeszła operację piersi. "Zmiana okazała się nowotworowa"

Dominika Tajner ogłosiła na Instagramie zaręczyny  

Radosną nowiną celebrytka podzieliła się z fanami w opublikowanej na Instagramie relacji. Do zdjęcia, na którym zaprezentowała, jaki otrzymała od ukochanego pierścionek, dodała romantyczny podpis:

No i stało się... Moja odpowiedź brzmi "tak" - napisała Tajner.

Z kolei w rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedziała o szczegółach tej wyjątkowej chwili.

No po prostu schował pierścionek i zapytał, czy resztę życia spędzimy razem. Powiedziałam "tak"… I wtedy zobaczyła pierścionek z cudownym diamentem - zdradziła świeżo upieczona narzeczona.

Dominika TajnerDominika Tajner Screen: Instagram/@dominika_tajner

Kim jest ukochany Dominiki Tajner?

Mariusz Wach jest jednym z najlepszych polskich pięściarzy ostatnich lat, który na swoim koncie ma liczne sukcesy. Zawodnik wagi ciężkiej walczył nawet o tytuł mistrza świata. Do tej pory stoczył 44 walki, z których 36 zwyciężył. Po raz pierwszy o nowym partnerze Dominika Tajner opowiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mamy wiele wspólnych planów, chcemy jechać na egzotyczne wakacje - zdradziła.

Nie pozostaje zatem nam nic innego, jak życzyć im dużo szczęścia.

Gwiazdy gotuj dla uchodcwGwiazdy gotuj dla uchodcw KAPiF.pl / KAPiF.pl

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.