Dom Macieja Kurzajewskiego to oaza spokoju. Zielony pokój z roślinną tapetą robi wrażenie. Bieżnia? Czemu nie

Po rozstaniu Paulina Smaszcz-Kurzajewska zostawiła Maciejowi Kurzajewskiemu dom pod Warszawą. Wnętrza były urządzane więc lata temu. Są przestronne, a w pomieszczeniach dominują jasne kolory.

Więcej o mieszkaniach oraz domach gwiazd i celebrytów przeczytasz w tekstach na Gazeta.pl

W październiku 2020 roku do mediów trafiła informacja, że Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski się rozwodzą. Ponoć ich małżeństwo zakończyło się już wcześniej, pod koniec 2018 roku, jednak oni chcieli uniknąć wtedy medialnego szumu. Byli razem 23 lata, ale, jak podkreślali, rozstali się w przyjaźni. Choć długo nie odnosili się do sprawy, ostatecznie Paulina Smaszcz-Kurzajewska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o rozwodzie. W "Vivie!" przyznała, że to ona poczuła się opuszczona. Wyprowadziła się od byłego męża i zostawiła mu dom pod Warszawą, w którym prezenter mieszka do dziś. Jak wyglądają jego wnętrza?

Zobacz wideo Paulina Smaszcz wspomina małżeństwo z Kurzajewskim. „Zawsze zarabiałam swoje pieniądze"

Błoga przestrzeń Macieja Kurzajewskiego 

Maciej Kurzajewski to prawdziwy fan sportu. Zawodowo kiedyś sporo o nim opowiadał, bo prowadził program informacyjny "Sportowy Express", a następnie został gospodarzem "Sportu" po głównym wydaniu "Wiadomości". Choć obecnie większość widzów kojarzy go za sprawą występów w śniadaniówce, gdzie porusza wachlarz innych tematów, prywatnie chętnie uprawia sport - głównie bieganie. W domu, w jednym ze sporych pomieszczeń relaksacyjnych, ma bieżnię. 

 

W 2020 roku dumny Kurzajewski składał na Instagramie synowi życzenia urodzinowe. Franek siedział na wygodnym fotelu w klasycznym stylu. Wnętrze salonu było utrzymane w jasnej, szaro-białej kolorystyce, a całość przełamywał wzorzysty dywan. Z tyłu widać ogromny stół z jasnego drewna i liczne pamiątki rodzinne w postaci zdjęć. 

 

Kurzajewski w 2020 roku był gościem w audycji prowadzonej przez koleżankę z branży Marzenę Rogalską. Na zdjęciu z nagrań, do których doszło zdalnie, prezenter zaprezentował fragment gabinetu. To - podobnie jak w salonie - jasna przestrzeń z kremowym biurkiem i szafkami. 

 

Stylowo? 

Zobacz też: Paulina Smaszcz-Kurzajewska pokazała, jak urządziła mieszkanie po rozstaniu z mężem. Jednak remont dalej trwa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.