Julia Pietrucha z córką rozpoczęły sezon plażowy nad Bałtykiem. "Młode morsy"

Chociaż tegoroczna Wielkanoc nie upłynęła pod znakiem upałów, Julia Pietrucha wraz z córką zdecydowały się skorzystać z uroków mieszkania w pobliżu morza. Wokalistka zamieściła zdjęcia z plaży z małą Gają.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Julia Pietrucha nie zalicza się do grona gwiazd, które lubią spędzać czas na branżowych imprezach i pozować na ściankach. Od dłuższego czasu artystka poświęca czas przede wszystkim na koncertowanie i tworzenie nowej muzyki, a prywatnie jest spełnioną mamą czteroletniej Gai. Kilka lat temu Pietrucha wyprowadziła się z Warszawy, skąd pochodzi, i z ówczesnym partnerem zamieszkała w Trójmieście. Wokalistka ewidentnie bardzo ceni bliskość Bałtyku, bo już w kwietniu można było zobaczyć ją na plaży w kostiumie kąpielowym.

Zobacz wideo Do kogo bardziej podobna jest córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?

Julia Pietrucha wybrała się na plażę z córką

Tegoroczną Niedzielę Wielkanocną Julia Pietrucha z Gają spędziły aktywnie. Artystka zamieściła na Instagramie zdjęcia z plaży w Gdyni. Na jednym z nich przytula córkę, a po ich zimowych kurtkach i czapkach widać, że temperatura nad polskim morzem nie była szczególnie wysoka. Zimno nie jest im jednak straszne, bo na kolejnych fotografiach obydwie pozują w kostiumach kąpielowych, a Pietrucha zażyła nawet kąpieli w Bałtyku.

Młode wilczki, młode morsy - podpisała zdjęcie mama Gai.
 

Julia Pietrucha urodziła córkę w 2018 roku. Ojcem dziewczynki jest Mateusz Jankowski, z którym zaczęła spotykać się po siedmioletnim związku z Ianem Dowem. W kwietniu 2021 roku tygodnik "Życie na gorąco" informował, że relacja z ojcem Gai nie przetrwała próby czasu, a Pietrucha znalazła szczęście u boku nowego partnera. Uczucie między nimi miało narodzić się podczas wyjazdu z pozostałymi członkami zespołu wokalistki. Sama Julia Pietrucha nie skomentowała tych doniesień, jednak z publikowanych przez nią w wakacje ubiegłego roku zdjęć wynikało, że wraz z mężczyzną i Gają udali się w podróż, a jej nowy partner złapał z dziewczynką bardzo dobry kontakt.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.