Paulina Sykut-Jeżyna postawiła na zmiany. Pożegnała się z żółtym blondem

Paulina Sykut-Jeżyna pochwaliła się na Instagramie, jak przygotowuje się do świąt. Wizyta w salonie fryzjerskim i zmiana fryzury to jeden z priorytetów.

Bądź na bieżąco. Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Paulina Sykut-Jeżyna przygotowania do świąt wielkanocnych rozpoczęła od wizyty u fryzjera. Jak przystało na prawdziwą celebrytkę, nie zapomniała podzielić się procesem dekoloryzacji na Instagramie. Pogodynka wybrała się do sprawdzonego fryzjera, dlatego nie ma co się dziwić, że zadowolona z efektu pochwaliła się zdjęciem w nowym kolorze.

Zobacz wideo "Szykowna" stylizacja Pauliny Sykut-Jeżyny

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę tuż przed świętami 

Na zdjęciach z młodości, którymi ostatnio pogodynka raczyła się pochwalić na Instagramie, widać, że z natury Sykut-Jeżyna ma ciemne włosy. Odkąd jednak stała się twarzą stacji Polsat przeszła spektakularną metamorfozę. Od dawna jest wierna jasnym pasmom. Zmienia jedynie odcienie. Zawsze wybiera najmodniejszą koloryzację sezonu. Było już ombre, sombre, miodowy blond, przyszedł czas na ochłodzenie. Mamy wielką nadzieję, że tylko na głowie pogodynki.

Wiosna to idealny czas na zmiany i porządki, również na głowie. Prezenterka Polsatu w przerwie od świątecznych przygotowań wybrała się do ulubionego fryzjera, aby odświeżyć już dość wyblakły blond.

Nie zadzieraj z fryzjerem. Swojego uwielbiam.
 

Prezenterka postawiła na chłodny, popielaty blond. Oczywiście hit tego sezonu. To delikatny, stonowany kolor, który cudownie rozświetla. Paulina Sykut-Jeżyna pozostaje wierna długości włosów do ramion. Tym razem zmieniła jedynie przedziałek, dzięki czemu uzyskała efekt lekkiej grzywki na bok.

Paulina Sykut-JeżynaSykut-Jeżyna postawiła na nowy kolor włosów. Jest jaśniej. Fani: Anioł

Jak wam się podoba metamorfoza Pauliny Sykut-Jeżyny? My uważamy, że bardzo na plus. Wizytę u fryzjera podejrzycie w galerii.

Więcej o: