Paulina Sykut-Jeżyna przed laty wzięła udział w "Idolu". Dużo archiwalnych zdjęć. Znalazła się tam nawet Sara Boruc

5 kwietnia minęło 20 lat od emisji pierwszego odcinka programu "Idol". Z tej okazji Paulina Sykut-Jeżyna na swoim Instagramie podzieliła się kilkoma archiwalnymi zdjęciami z castingu do show Polsatu. Uczestnicy bardzo się zmienili?

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Paulina Sykut-Jeżyna rozpoznawalność i sympatię widzów zyskała jako prezenterka pogody na antenie Polsatu. Wiele osób może nie pamiętać, ale zanim stała się gwiazdą telewizyjną, marzyła o karierze piosenkarki. 

5 kwietnia 2002 roku, czyli 20 lat temu, stacja wyemitowała pierwszy odcinek "Idola". Program był drugim po "Szansie na sukces" formatem, mającym na celu wyłonienie nowych wokalnych talentów. Z tej okazji prezenterka podzieliła się kilkoma archiwalnymi zdjęciami z castingu do trzeciej edycji show, w którym wzięła udział.

Zobacz wideo Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

20 lat od pierwszego odcinka programu "Idol". Paulina Sykut-Jeżyna pokazuje stare zdjęcia

W opublikowanej serii zdjęć wykonanych aparatem z kliszą, Paulina Sykut-Jeżyna pozuje za kulisami programu. Towarzyszy jej kilka osób, które nadal robią karierę w show-biznesie. Wśród nich znajdują się wokaliści Krzysztof Zalewski i Łukasz Zagrobelny, czy też Sara Boruc, wówczas jeszcze Mannei.

Sara Boruc, Łukasz Zagrobelny i Paulina Sykut-JeżynaSara Boruc, Łukasz Zagrobelny i Paulina Sykut-Jeżyna Instagram @paulinasykutjezyna

Prezenterka z rozrzewnieniem wspomina stare dzieje:

Odnalazłam kilka zdjęć zrobionych aparatem z kliszą. Dzisiaj cieszę się, że miałam taki przy sobie, a w zasadzie był to aparat mojego Piotrka. Nie było wtedy Instagrama, nie było telefonów, które wszystko rejestrują w super jakości i dobrze! Była za to między nami uczestnikami, dobra energia, pasja, przyjaźń i radość, że tu jesteśmy. Mam wspaniale wspomnienia!

Krzysztof Zalewski, Paulina Sykut-JeżynaKrzysztof Zalewski, Paulina Sykut-Jeżyna Instagram @paulinasykutjezyna

Refleksyjnie stwierdza również, że nie wiedziała wówczas, jak duże znaczenie będzie miał dla jej dalszego życia udział w programie:

Wtedy, wyjazd do Warszawy na casting do trzeciej edycji "Idola", okazał się ważnym życiowym wyborem. Czułam, że muszę i chcę spróbować. Ten moment, to miejsce. Wszystko, co wydarzyło się przez kolejne lata... Sama czasem nie mogę w to uwierzyć.

Pogodynka zaśpiewała wówczas utwór "Jednym szeptem". Wystąpiła przed jury w składzie: Elżbieta Zapendowska, Kuba Wojewódzki i Jacek Cygan. Paulina przeszłą do dalszego etapu, ale ostatecznie nie dostała się do finałowych odcinków na żywo. Producenci telewizyjni dostrzegli jednak jej potencjał i już wkrótce młoda dziewczyna poprowadziła program "Muzyczne listy" na antenie TV4. Tak rozpoczęła się jej telewizyjna kariera, która trwa do dzisiaj. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.