Joanna Opozda świętuje pierwszą Wielkanoc Vincenta. Ale on szybko rośnie!

Joanna Opozda złożyła obserwatorom życzenia wielkanocne. To pierwsze święta małego Vincenta. Zobaczcie, jak je spędzają.

Bądź na bieżąco. Więcej o tym, jak Wielkanoc spędzają gwiazdy przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Niedawno Joanna Opozda po raz pierwszy zabrała głos w sprawie życia prywatnego. Na InstaStories opowiedziała o przykrych doświadczeniach sprzed kilku miesięcy, ale również pochwaliła się nowym etapem w życiu - kupiła wymarzone mieszkanie dla siebie i syna. Aktorka postanowiła także zorganizować wyjątkowe pierwsze święta dla małego Vincenta.

Zobacz wideo Joanna Opozda kupiła nowe mieszkanie i pokazała jego wnętrza

Pierwsze święta wielkanocne Vincenta. Joanna Opozda robi pisanki

Śmiało można powiedzieć, że Joanna Opozda wróciła na Instagram po długiej nieobecności. Aktorka coraz częściej publikuje swoje zdjęcia, także z synem, a także promuje filmy, w których bierze udział.

Święta wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Niektóre gwiazdy zdecydowały się obchodzić je za granicą, a inne preferują tradycyjne święta w gronie najbliższych. Joanna Opozda postanowiła zorganizować niezapomniane kilka dni dla syna Vincenta. W końcu to jego pierwsza Wielkanoc. Na InstaStories opublikowała filmik z chłopcem. Leży w swoim kojcu, a jest przy nim Joasia z różową pisanką. Tradycyjnie Opozda zasłoniła twarz Vincenta serduszkiem. Filmik opatrzyła opisem.

Pierwsze święta wielkanocne Vincenta.

Joanna Opozda z synem VincentemJoanna Opozda z synem Vincentem Fot. @asiaopozda

Opozda JoannaOpozda wspomina, jaką sylwetkę miała rok temu. My patrzymy na salon. Cudna tapeta

Joanna Opozda pierwsze święta jako matka prawdopodobnie spędza z synem, matką i psem. W najnowszym poście składa życzenia świąteczne. Na zdjęciu mały Vincent leży obok swojego czworonożnego przyjaciela. Trzeba przyznać, że wyglądają razem uroczo.

 

Ciekawe czy Antek Królikowski dostanie zaproszenie do wielkanocnego stołu? 

Więcej o: