Meghan Markle zachwyciła w bieli podczas igrzysk w Hadze. Dorównała księżnej Kate? Stylizacje niemal identyczne

Meghan Markle postawiła na biały oversizowy garnitur. Miesiąc temu widzieliśmy księżną Kate w podobnej stylizacji.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Meghan Markle i książę Harry w marcu 2020 zrezygnowali z pełnienia królewskich obowiązków i rozpoczęli życie w Stanach. Do tej pory, ze względu na pandemię i narodziny Lilibet, żona księcia nie towarzyszyła mu podczas wizyt w Wielkiej Brytanii. Aż do dziś!

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Para postanowiła złożyć wizytę królowej Elżbiecie. Jak donosi "People", Meghan Markle i książę Harry mieli spędzić trochę czasu w Windsorze, a następnie udać się do Hagi na Igrzyska Invictus Games. Co ciekawe, to właśnie podczas tego wydarzenia w 2017 roku pierwszy raz pokazali się razem publicznie.

Meghan Markle zachwyciła w białym garniturze. Podobny miała księżna Kate 

Na tę okazję żona księcia Harry'ego postawiła na biały total look od Valentino. Wygląda na to, że Meghan Markle jest na bieżąco z trendami. Oversizową marynarkę zestawiła z szerokimi garniturowymi spodniami w tym samym kolorze. Całość dopełniła szpilkami Aquazzury i torebką ze złotym łańcuchem.

Netherlands Invictus GamesNetherlands Invictus Games Fot. Peter Dejong / AP Photo

Kilka tygodni temu podobną stylizację miała na sobie jej szwagierka. Podczas wyjazdu na Karaiby księżna Kate u boku księcia Williama złożyła wizytę rodzinie królewskiej na Jamajce. Księżna Cambridge była ubrana w białą marynarkę i dopasowane spodnie oraz buty w tym samym kolorze. Wszystko przełamała pomarańczową koszulą i torebkę.

TemporaryTemporary RICARDO MAKYN / RICARDO MAKYN/AFP/East News

Która wyglądała korzystniej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.