Katarzyna Dowbor wcina śniadanie, a my zerkamy na kuchnię. Na ścianie talerze, kredens z białego drewna. Ale klimat!

Katarzyna Dowbor pokazała fanom na Instagramie swoją kuchnię. Zadbała o każdy szczegół.

Więcej informacji i ciekawostek ze świata gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Dowbor od lat pomaga ludziom w trudnej sytuacji życiowej. Wraz ze świetnie przygotowaną ekipą programu "Nasz nowy dom" remontuje mieszkania, odmieniając przy tym los ich mieszkańców. Do swoich czterech kątów gwiazda również przywiązuje ogromną wagę. Teraz udowodniła to, prezentując, jak urządziła swoją kuchnię.

Magda GesslerMagda Gessler bez charakterystycznych loków. Jak wygląda z prostymi włosami?

Katarzyna Dowbor pokazała swoją kuchnię na Instagramie

Gwiazda długo nie mogła znaleźć swojego miejsca na ziemi. Ma za sobą aż siedem przeprowadzek. W końcu poczuła się jak w domu w stylowej willi pod Warszawą. O tym, że w nowej posiadłości jest wręcz zakochana, wspominała swego czasu w rozmowie z "Super Expressem".

Marzę, by w tym domu spędzać jak najwięcej czasu. Tak sobie go wymyśliłam, wymarzyłam, zrobiłam, tak, jak chce, lubię. Bardzo dużo czasu w nim spędzam, tęsknię za nim.

Fani od dawna są ciekawi, jak ten wymarzony dom wygląda. Teraz Katarzyna Dowbor uchyliła rąbka tajemnicy. Udostępniła zdjęcie z klimatycznej kuchni.

 

W kuchni znajduje się duży biały kredens wypełniony niebieską porcelaną. W oczy rzuca się również drewniany stół w zabytkowym stylu. Obok niego gwiazda siedzi na glinianym krześle. W pomieszczeniu jest bardzo wiele różnego rodzaju dodatków, dzięki czemu wnętrze jest bardzo ciepłe i przytulne. Podoba wam się kuchnia Katarzyny Dowbor? 

Anna Lewandowska, Maciej ZieńAnna Lewandowska pozuje w sukni ślubnej. Zrobiło się sentymentalnie

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o: