Model ma osiem żon i pragnie więcej. Jakby to podsumował Quebo: "Osiem kobiet, jeden pokój, a ja ciągle chcę dziewiątej"

Arthur O Urso ma dość nietypowe podejście do relacji, bowiem mężczyzna wziął do tej pory ślub z ośmioma kobietami. Modelowi wciąż jest mało i chce dobić do zaskakującej, bo aż dwucyfrowej liczby żon. Czy mu się to uda?

Więcej informacji na temat poligamii znajdziecie na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Arthur O Urso to influencer, którego historia miłosna mogłaby zainspirować do stworzenia filmu niejednego reżysera na świecie. Konto modela na Instagramie obserwuje prawie 60 tysięcy osób. Mężczyzna chętnie chwali się na nim życiem z... ośmioma kobietami. Jak podkreśla, z każdą panią wziął ślub. Nie jest to jednak liczba docelowa wybranek serca. Marzy bowiem o całkiem sporej, dwucyfrowej liczbie. 

Zobacz wideo Bartosz Kurek apeluje o niesłuchanie modelek i gwiazd ws. zdrowia. Trudno się z nim nie zgodzić!

Mężczyzna ma osiem żon i wciąż mu mało! Czy uda mu się podbić serca kolejnych kobiet?

Model nie zawsze wierzył w poligamię, ponieważ przed poznaniem ośmiu wybranek serca miał tylko jedną żonę - Lunę Kazaki. Jak zdradził serwis o2.pl, influencer poczuł, że nie jest to dla niego wystarczające i wziął ślub z jeszcze innymi kobietami:

W ubiegłym roku wziął jednak ślub z kolejnymi ośmioma kobietami. Nietypowa ceremonia trafiła na pierwsze strony gazet, a mężczyzna nazwał ją "protestem przeciwko monogamii".
 

Model musi zdawać sobie sprawę także z faktu, że biorąc ślub z tyloma kobietami, będzie miał prawdopodobnie także kontakt z ośmioma teściowymi. Wydaje się, że nie stanowi to dla niego problemu, ponieważ w przyszłości planuje mieć... dziesięć żon. Jak pisze serwis:

Mam tylko jedną córkę, ale chcę mieć dziecko z każdą żoną. Miłość, którą czuję do nich, jest taka sama. Myślę, że niesprawiedliwie byłoby mieć dziecko tylko z jedną lub dwiema żonami.

Co myślicie o poligamii? Rozumiecie niestandardowe podejście modela do miłości?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.