Grammy 2022. Żarty z Willa Smitha podczas gali. Kask na głowie komika to dopiero początek

Podczas Grammy 2022 mocno żartowano z Willa Smitha. Komik Nate Bargatze i inni odnieśli się do wydarzeń z Oscarów.

Bądź na bieżąco. Więcej o Grammy przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Will Smith przejdzie do historii Oscarów 2022. Niestety nie jako zdobywca pierwszej w swojej karierze statuetki, a osoba, która nie potrafi powstrzymać agresji. Od tygodnia świat żyje sensacją, którą wywołał, policzkując na scenie Chrisa Rocka. Prowadzący zażartował z żony Smitha, a teraz całe Grammy żartuje z aktora.

Zobacz wideo Oscara nie wygrała, ale i tak zachwyca. Oglądajcie "Sukienkę" [Popkultura Extra]

Will Smith obiektem żartów podczas rozdania nagród Grammy

W poniedziałek o drugiej w nocy polskiego czasu odbyła się 64. ceremonia wręczenia nagród Grammy. Tym razem to nie aktorzy brylowali na czerwonym dywanie, a muzycy. Nie obyło się bez kąśliwości w stronę haniebnego zachowania Willa Smitha podczas tegorocznych Oscarów.

Tradycją podczas imprez tego typu jest monolog gospodarza wieczoru. Prowadzący uroczystość Grammy aktor Trevor Noah w swoim powitaniu odniósł się do sytuacji z oscarowej sceny.

Rozejrzyjcie się po tej sali. Trwa impreza. Będziemy tańczyć, śpiewać i będziemy trzymać nazwiska ludzi z dala od naszych ust - mówił Noah.

Było to oczywiste nawiązanie do słów Willa Smitha, które skierował do Chrisa Rocka, po tym, jak go spoliczkował.

Kolejną osobą, która, także zażartowała z aktora, był komik Nate Bargatze. Został on zabawnie zapowiedziany przez aktora LeVara Burtona. Warto dodać, że Chris Rock także szczyci się mianem komika.

Muszę wszystkich przestrzec, że następny prezenter jest komikiem. Jeśli wiecie, co mam na myśli. Pragnę wszystkich poprosić, by pozostali na swoim miejscach i trzymali ręce przy sobie.

Ku rozbawieniu wszystkich, Nate Bargatze pojawił się na scenie w kasku ochronnym.

Mówili, że komicy muszą zakładać to na rozdanie nagród podczas swojej wypowiedzi i kawałów - wyjaśnił swój wygląd Bargatze.  To nawet nie zasłania twarzy! - dodał.

Will Smith słono płaci za swój oscarowy wybryk Will Smith w atmosferze skandalu odchodzi z Akademii Filmowej

Ostatnią osobą, która w swoim przemówieniu, nawiązała do Willa Smitha, był muzyk pod pseudonimem Questlove. Zapowiedział on kolejną kategorię słowami:

Zamierzam wręczyć tę nagrodę i ufam, że będziecie się trzymać ode mnie z daleka. Tylko żartuję.

Jak widać, rozrywkę podczas tegorocznej ceremonii Grammy zapewnił Will Smith.

 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: