Katarzyna Dowbor pokazała ogromne zniszczenia w ogrodzie: Tyle zostało z mojej altanki

Katarzyna Dowbor opublikowała zdjęcie ku przestrodze na Instagramie i zaapelowała do fanów, by podczas obfitych opadów śniegu nie zapominali o odśnieżaniu dachów. Altanka w ogrodzie dziennikarki załamała się pod jego ciężarem.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Katarzyna Dowbor jak mało kto zna się na remontach i urządzaniu wnętrz. Dziennikarka sama mieszka w domu, który nie tylko stylowo wygląda, lecz także każde pomieszczenie jest zaprojektowane w taki sposób, by było jak najbardziej funkcjonalne. Wielką pasją prowadzącej "Nasz nowy dom" jest ogrodnictwo, a jej ogród jest dopieszczony w każdy calu. Teraz poinformowała fanów na Instagramie, że w wyniku mocnych opadów śniegu zawaliła się jej altanka. Dziennikarka wyciągnęła wnioski z przykrego zdarzenia i zaapelowała do fanów. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dom Katarzyny Dowbor robi wrażenie. Drewno, antyki i pięknie malowane meble kuchenne. Klimat nie do podrobienia

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Katarzyna Dowbor pokazała zniszczony ogród: Tyle zostało z mojej altanki

Ogrodem Katarzyny Dowbor swego czasu zachwycała się Joanna Koroniewska. Sama dziennikarka na Instagramie często chwali się zadbanym warzywniakiem czy kwiatowymi rabatami. Głównym punktem ogrodu jest drewniana altanka z dużym stołem i wiklinowymi krzesłami. Prezenterka stworzyła idealną przestrzeń do spędzania chwil z rodziną, ale niestety będzie musiała od nowa zadbać o to miejsce. Na Instagramie opublikowała zdjęcia, które przedstawiają altankę w ruinie. Katarzyna Dowbor w opisie zdradziła, że dach zawalił się pod ciężarem mokrego śniegu. Śnieg połamał konstrukcję, która się zapadła i zniszczyła meble ogrodowe.

Tyle zostało z mojej altanki w ogrodzie. Po nocnych opadach mokrego śniegu rano zastałam taki widok. Wszystkie meble ogrodowe zniszczone, połamane grube bale podtrzymujące dach - napisała Katarzyna Dowbor.

Mimo zniszczeń dziennikarka przyznała, że cieszy ją to, że udało się uniknąć tragedii i nikt w tym czasie nie przebywał w altance. Na koniec prowadząca "Nasz nowy dom" zwróciła się do internautów z prośbą, by nie zapominali o odśnieżaniu dachów, bo mokry śnieg potrafi naprawdę sporo ważyć, o czym Katarzyna Dowbor przekonała się na własnej skórze.   

W nocy spadło prawie 30 centymetrów śniegu. Poranek zaczęłam od zagarniania go z dachu domu i stajni. Altanki nie zdążyłam niestety odśnieżyć. Ale i tak jestem szczęśliwa, że nie było pod nią nikogo z domowników - ludzi i zwierząt - i nie zawalił się dach nad stajnią. Proszę was, odśnieżajcie swoje dachy, nie zostawiajcie tego na później, bo ja dopiero teraz zobaczyłam, ile może ważyć mokry śnieg - zaapelowała dziennikarka.
 

Ewa Farna na uroczym nagraniu z dwójką dzieci. Fani patrzą na ArturaEwa Farna na uroczym nagraniu z dwójką dzieci. Fani patrzą na Artura

Znając kreatywność dziennikarki, z pewnością szybko odnowi tę przestrzeń, tak by była gotowa na zbliżający się sezon wiosenny. 

Więcej o: