Ida Nowakowska spytana o plotki na temat bliskiej relacji Cichopek i Kurzajewskiego. Wiarygodna reakcja

W mediach pojawiły się plotki na temat zażyłej relacji Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek. Ida Nowakowska została poproszona o komentarz w sprawie. Wiemy, czy wróży im przyszłość.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Ida Nowakowska współpracuje w TVP między innymi z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Aktorka i dziennikarz sportowy prowadzą wspólnie "Pytanie na Śniadanie" i są lubianym duetem. Są niezwykle zgranym duetem, co nie umyka uwadze kolegom z pracy.

Zobacz wideo Ida Nowakowska ukrywa imię syna. Dlaczego? "Nie mieliśmy go, a później..."

W rozmowie z Pomponikiem Ida Nowakowska wyznała, że uwielbia oglądać Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Są wyróżniającymi się charakterami, które świetnie się dopełniają. 

Miło się ogląda takie dwa charaktery na jednej kanapie - wyznała gwiazda TVP.

Ida Nowakowska zaskoczona pytaniem o Cichopek i Kurzajewskiego. Mogliby być razem?

W wywiadzie nie mogło zabraknąć pytania o ostatnie plotki dotyczące domniemanego romansu prezenterów. Ida Nowakowska przyznała, że pierwszy raz coś takiego słyszy.

Przysięgam, że pierwsze słyszę - powiedziała zaskoczona.

Tancerka wyjaśniła, że każda duet "Pytania na Śniadanie" jest tylko parą telewizyjną i mógłby być razem, jednak telewizja nie jest prawdziwym życiem. 

Każda para w "Pytaniu na śniadanie" jest parą telewizyjną i mogłaby być razem, ale telewizja to nie życie, więc zupełnie inaczej to wygląda - dodała.

Pytanie o rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela otrzymał także między innymi Jacek Kurski. Prezes TVN jest zdystansowany do tematu i nie chciałby komentować spraw prywatnych prezenterów i prezenterek. Życzy im dużo szczęścia i aby wszystko się ułożyło.

Jako prezes telewizji nie zajmuję się komentowaniem prywatnych spraw prezenterów i prezenterek. Życzę wszystkim szczęścia w życiu i żeby im się ułożyło - odpowiedział.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.