Księżna Diana nagrała wiadomości dla księżnej Kate i Meghan Markle. Wyszło na jaw, co chciała im przekazać

Księżna Diana miała przewidzieć swoją śmierć i zostawić nagrania dla synów oraz ich przyszłych żon. Lady Di udzieliła im kilku porad małżeńskich.

 Więcej informacji na temat brytyjskiej rodziny królewskiej znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo 5 nieznanych faktów z życia księżnej Diany

Księżna Diana była nazywana królową ludzkich serc. Brytyjczycy uwielbiali ją za bijące od niej ciepło, dobroć i nieschodzący z twarzy uśmiech. Lady Di miała też świetne relacje ze swoimi synami. Pragnęła, aby ich dzieciństwo wyglądało normalnie, pomimo presji członkostwa w rodzinie królewskiej. Osoby z otoczenia byłej żony księcia Karola twierdzą, iż spodziewała się, że może jej zabraknąć w życiu dzieci. Marzyła jednak, aby książę William i książę Harry byli szczęśliwi i stworzyli kochające rodziny. Dlatego też zostawiła wskazówki dla ich przyszłych żon.

Księżna Diana zostawiła nagrania dla żon swoich synów. Księżna Kate i Meghan Markle dostały wskazówki małżeńskie

Portal ok.co.uk dotarł do przyjaciela księżnej Diany, który zdradził, że królowa ludzkich serc zostawiła nagrania dla swoich synów oraz ich przyszłych żon. Zainspirował ją wywiad dla Andrew Mortona, który został utrwalony na taśmach. Księżna postanowiła nagrać wiadomości dla księcia Williama i księcia Harry’ego.

Powiedziała mi, że nagrała te taśmy na dzień, w którym nie będzie jej w pobliżu, aby pomóc swoim chłopcom. (...) W ten sposób mogłaby nadal być częścią ich życia, nawet po swoim odejściu - wyjawił przyjaciel Lady Di.

Księżna Diana nie zapomniała także o przyszłych żonach swoich synów. Chciała, aby ich małżeństwa były szczęśliwe, dlatego udzieliła synowym kilku porad.

Jestem pewna, że zdajesz sobie sprawę z wad moich i ojca Williama. Ucz się na tych błędach. Zbuduj trwały związek. Zasługujesz na to. Twoje dzieci też - miała powiedzieć w nagraniu.

Informator uchylił także rąbka tajemnicy na temat taśmy, którą miała otrzymać księżna Kate. Lady Di wyraziła podobno przekonanie, że żona księcia Williama musi być wyjątkową osobą.

Przygotuj się na jednokierunkową pogawędkę. Oczywiście się nie spotkałyśmy - chociaż chcę, żebyś wiedziała, że bardzo tego żałuję. Wiem, że bym cię uwielbiała i szybko byśmy się zaprzyjaźniły. Musisz być kimś naprawdę wyjątkowym. Gdybyś nie była, nie byłabyś żoną mojego Williama - brzmią podobno słowa księżnej Diany.

Królowa ludzkich serc miała też wspomnieć o przyszłych wnukach.

Opiekuj się dla mnie swoimi dziećmi. Niosą moje serce. Niech wiedzą, że je kocham i zawsze będę nad nimi czuwać - miała dodać.

Rozmówca portalu nie wie, w jaki sposób nagrania miały dotrzeć do adresatek. Jest jednak pewien, że księżna Kate otrzymała wiadomość od Lady Di, gdyż często wspomina o łączącej je szczególnej więzi.

Więcej o: