Sarah Jessica Parker zaliczyła modową wpadkę. To koszula nocna? Carrie by tego nie założyła

Sarah Jessica Parker jest uważana za prawdziwą ikonę mody. Wszystko dlatego, że od lat wciela się w rolę Carrie Bradshaw. Jak się okazuje, nawet jej mogą zdarzyć się wpadki. Aktorka pojawiła się na Broadwayu w bardzo dyskusyjnej kreacji.

Więcej o stylu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Sarah Jessica Parker pojawiła się na czerwonym dywanie przed Hudson Theatre wraz z mężem Matthew Broderickiem. Para występuje w sztuce "Plaza Suite". W komediowym przedstawieniu Sarah Jessica i Matthew grają trzy różne pary w trzech aktach. To powrót małżeństwa na scenę teatralną po przerwie spowodowanej przez wybuch pandemii. Oczy wielu były skierowane jednak na wielką, różową kreację, w której pojawiła się aktorka. Wielu uznało ją za modową wpadkę.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska wspomina swoje kreacje z Telekamer

Sarah Jessica Parker próbowała się odmłodzić. Z odwrotnym skutkiem

Wygląda na to, że Sarah Jessica za mocno zainspirowała się stylem serialowej Carrie Bradshaw. Wielka, tiulowa sukienka z cekinami wygląda tak, jakby Carrie wyciągnęła coś z szafy córki Charlotte. 

Sarah Jessica ParkerSarah Jessica Parker Fot. AA/ABACA/East News

Sarah wyglądała jak w koszuli nocnej z dawnych lat. Zbyt luźny fason w połączeniu z pastelową kolorystyką nadał typowo buduarowy klimat. Dodatkowo lat dodały gwieździe ciasno spięte włosy. Wielka szkoda, bo jednak stylizacja miała jakiś potencjał. Wystarczyło rozpuścić włosy, a na ramiona narzucić skórzaną ramoneskę w męskim stylu. To z pewnością przełamałoby cały look i nadało mu bardziej modowego charakteru. 

Sarah Jessica ParkerSarah Jessica Parker Fot. Charles Sykes/ Invision/ AP

Warto jednak podkreślić, że modowa wpadka Sarah Jessiki Parker to tylko wyjątek od reguły, a aktorka zazwyczaj zachwyca swoim wyczuciem stylu i niebanalnymi lookami. Wiemy też, że wkrótce powróci do roli Carrie Bradshaw w drugim sezonie serialu "And Just Like That". 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.