Małgorzata Kożuchowska mknie do kościoła, łamiąc przepisy ruchu drogowego [ZDJĘCIA]

Małgorzata Kożuchowska miała dość pracowitą niedzielę. Gwiazda po zagranym spektaklu w teatrze rozmawiała chwilę z fanami i szybko ruszyła wypasionym porsche, żeby zdążyć na mszę świętą do kościoła. Niestety, zapomniała o zasadach ruchu drogowego i zawróciła na podwójnej ciągłej. Później złamała jeszcze jeden przepis!

Więcej informacji na temat problemów gwiazd z prawem znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Małgorzata Kożuchowska dała się poznać szerszej widowni, dzięki roli niezapomnianej Hanki Mostowiak w serialu TVP - "M jak miłość". Aktorka oprócz zobowiązań serialowych, realizowała się także na deskach teatralnych. 27 marca 2022 roku, w niedzielę, Małgorzata Kożuchowska grała spektakl w teatrze. Gwiazda, która słynie z religijności, nie zapomniała o tym, żeby "dzień święty święcić" i zaraz po pracy pomknęła luksusowym porsche do kościoła w Konstancinie. Nie zważała na znaki drogowe, ale na szczęście nasi wnikliwi paparazzi wszystko zarejestrowali!

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była we Lwowie. To, co ujrzała, wgniotło ją w fotel!

Małgorzata Kożuchowska w szykownej stylizacji łamie przepisy ruchu drogowego

Aktorka za nic miała sobie przepisy ruchu drogowego, ponieważ za wszelką cenę chciała zdążyć na mszę świętą do kościoła. Gwiazda miała na sobie beżowy, oversize'owy płaszcz, szerokie jeansowe spodnie w stylu modnych ostatnio kulotów oraz torebkę Diora za ponad 23 tysiące złotych. Po wyjściu z teatru wiedziała, że zostało jej niewiele czasu, więc szybko wsiadła do luksusowego porsche i ruszyła w drogę.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Plotek Exclusive

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Plotek Exclusive

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Plotek Exclusive

Nie przeszkodziła jej w drodze do świątyni podwójna ciągła, przez którą aktorka bezpardonowo przejechała. Później także złamała kolejny przepis. Gwiazda nie zatrzymała się na warunkowej strzałce uprawniającej użytkownika jezdni do skrętu w prawo, mimo że miała na sygnalizacji czerwone światło. Powinna się zatrzymać i ustąpić pierwszeństwa wszystkim innym uczestnikom ruchu. W szczególności chodzi o pieszych, dla których w tym momencie nadawany jest sygnał zielony. Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.