Ewa Gawryluk zafundowała sobie nową fryzurę. Co za zmiana! Efekt zachwycający

Ewa Gawryluk doskonale radzi sobie jako singielka. W mediach społecznościowych pochwaliła się nową fryzurą, która robi piorunujące wrażenie.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Ewa Gawryluk przez dwie dekady tworzyła szczęśliwe małżeństwo z Waldemarem Błaszczykiem. Gdy pod koniec ubiegło roku, aktorka ogłosiła, że się rozwodzi, opinia publiczna była zszokowana. Nic nie wskazywało bowiem na to, że coś w jej związku zaczyna szwankować. Według wtajemniczonym osób, decyzja o rozstaniu została głęboko przemyślana i nie była wynikiem silnych emocji. W jednym z udzielonym wywiadów, Ewa Gawryluk zapewniała, że wierzy iż najpiękniejsze chwile jeszcze na nią czekają. Teraz zrobiła poważny krok do przodu i postawiła na metamorfozę.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazuje fryzurę

Ewa Gawryluk zachwyca metamorfozą

Ewa Gawryluk jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia z podróży i spotkań z przyjaciółmi. Ostatnio na swoim profilu dała również wyraz wsparcia dla uchodźców z Ukrainy. Teraz udostępniła relację, w której pochwaliła się efektem wizyty u fryzjera. Aktorka zaszalała i znacznie skróciła włosy.

Ewa GawrylukEwa Gawryluk instagram.com/ ewa_gawryluk

Nowa fryzura odjęła gwieździe kilka lat. Wygląda na to, że życie singielki aktorce bardzo służy. Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Ewa Gawryluk udostępniła zdjęcie, na którym zaprezentowała się bez grama makijażu. Internauci byli wtedy zachwyceni. Pojawiły się komentarze, że czas się dla aktorki zatrzymał. Wypada zgodzić się z postawioną tezą.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.