Adriana Kalska ma siostrę. Kim jest i czym się zajmuje Paulina? Jej ścieżka kariery robi wrażenie

Mało kto wie, że Adriana Kalska nie jest jedynaczką. Aktorka rzadko pokazuje kadry z życie prywatnego, ale od czasu do czasu zaprasza fanów do swojej codzienności.

Więcej o siostrach gwiazd znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

O Adrianie Kalskiej jest ostatnio głośno jest za sprawą rozstania z Mikołajem Roznerskim. Aktorzy, choć nie są już razem, to nadal spotykają się ze sobą w pracy na planie serialu "M jak miłość", gdzie wcielają się w Chodakowskich. Nie zrezygnowali także z aktywności w social mediach. Przypominamy fotografię Kalskiej z siostrą, którą wrzuciła do sieci pod koniec 2020 roku.

Zobacz wideo Mikołaj Roznerski rozstał się z Kalską. Co dalej z ich wątkiem w „M jak miłość"?

Anna Głogowska Mikołaj RoznerskiAnna Głogowska jest w związku z Mikołajem Roznerskim?

Adriana Kalska na zdjęciu z siostrą

Widok sióstr Kalskich nie należy do najczęstszych dla fanów talentu aktorki. Serialowa Chodakowska dość rzadko dzieli się rodzinnymi chwilami w mediach społecznościowych, zwykle stawiając na prywatność. Na zdjęciu ze swoją siostrą Pauliną obie panie założyły na siebie prawie identyczne bluzki i okulary. Efekt? Zobaczcie sami!

 

Adriana Kalska pokazała siostrę. Kim jest Paulina Kalska?

Siostra gwiazdy serialu "M jak miłość" odnosi spore sukcesy na polu zawodowym, co podkreśliła Adriana, przedstawiając Paulinę na Instagramie w następujący sposób:

Znajdź różnicę :) Pani architekt - polecam z czystym sercem. Ta sama krew, ten sam stajl - napisała aktorka.

Paulina Kalska z wykształcenia jest architektką. Skończyła studia w tym kierunku na Politechnice Poznańskiej. Uczyła się również w Danii, gdzie zdobyła tytuł na kierunku Architectural Technology & Construction Management, a także w Australii na Southbank Institute of TAFE w Brisbane, gdzie obroniła dyplom. Jak widać, ścieżka kariery siostry Adriany jest imponująca. Po wielu sukcesach Paulina zawitała do Warszawy, gdzie obecnie pracuje. 

 

Adriana Kalska ma również brata Pawła, który studiuje wzornictwo na ASP. 

Więcej o: