Doda w kolejnej odsłonie. Znów ma krótkie włosy. I to jak!

Doda postanowiła wrócić do krótkich włosów. Zdecydowała się na modnego long boba. Wygląda pięknie!

Bądź na bieżąco. Więcej o metamorfozach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Doda lubi bawić się wyglądem i często zmienia swój look. Trudno nadążyć za jej kolejnymi metamorfozami. Często okazuje się, że są to jedynie peruki, a artystka jest wierna swoim długim, blond włosom. Czy tym razem jest tak samo?

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

Doda w nowej odsłonie. Znowu jest krótko

Kobieta zmienną jest. Nowy rok artystka postanowiła uczcić nową fryzurą. Wydawało się wtedy, że zaskoczyła wszystkich, ponieważ ścięła włosy na bardzo krótko. Jak się okazało, była to tylko peruka, ponieważ niecały miesiąc później gwiazda znowu pochwaliła się blond puklami. Następnie artystka zaprezentowała się w długich, pomarańczowych włosach. Ta fryzura również okazała się peruką.

Na najnowszym zdjęciu dodanym na InstaStories, piosenkarka znowu zapozowała w krótkich włosach. Czy tym razem to również peruka? A może w ten sposób chciała zakończyć pewien etap w swoim życiu. Przypominamy, że w połowie marca Doda oznajmiła, że odchodzi z firmy byłego męża i tym samym żegna się ze swoim filmowym debiutem "Dziewczyny z Dubaju". Tym bardziej, że podczas ostatniego koncertu "Fake Love Party", na którym wystąpiła z Marią Sadowską, artystka również miała znacznie krótsze włosy.

DodaDoda Fot. @dodaqueen

Jeśli nowa fryzura jest prawdziwa, to Doda zdecydowała się na bardzo modne od wielu sezonów cięcie. To long bob, czyli dłuższy bob. Włosy artystki sięgają jej do ramion, a przedziałek znajduje się na środku. Peruka czy nie, Doda wygląda w nowej odsłonie pięknie.

A wy, jak myślicie, odważne cięcie czy peruka?

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl