Fan skrytykował Marcina Prokopa za zdjęcie, które opublikował w czasie wojny. Odpowiedź dziennikarza? Klasa!

Marcin Prokop opublikował na Facebooku zdjęcie, które nie spodobało się jednemu z fanów. Internauta zarzucił dziennikarzowi, że w czasie wojny nie powinien publikować tego typu postów. Współprowadzący "Dzień dobry TVN" postanowił odpowiedzieć na komentarz.

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Marcin Prokop jest znanym polskim dziennikarzem. Razem z Dorotą Wellman tworzą jeden z najbardziej zgranych i najtrwalszych duetów w polskiej telewizji. Prezenter aktywnie działa także w mediach społecznościowych. Dziennikarz opublikował niedawno zdjęcie, które wywołało wśród fanów dyskusję.

DodaGwiazdy kochają peruki! Nie tylko Doda wielokrotnie zmieniała fryzurę. Niektóre z nich są totalnie odjechane

Fan skrytykował Marcina Prokopa za zdjęcie, które opublikował w czasie wojny. Dziennikarz odpowiedział

Marcin Prokop jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Facebooku zgromadził ponad 400 tysięcy fanów, natomiast na Instagramie prawie 700 tysięcy. Ostatnio na facebookowym profilu dziennikarza pojawiło się zdjęcie z przejażdżki motocyklem.

Każdy jeździec wie, że raz na jakiś czas konia trzeba napoić - podpisał fotografię prezenter.

Nie wszystkim fanom dobry humor współprowadzącego "Dzień dobry TVN" przypadł do gustu. Jeden z nich uznał, że w obecnych czasach nie ma miejsca na dzielenie się w sieci chwilami beztroski.

Szef wybacz, ale w tych trudnych czasach, nie ma ważniejszych spraw na zajmowanie uwagi w sieci? Wiem, wiem, pomagasz, ale jednak - skomentował post internauta.

Marcin Prokop postanowił odpowiedzieć na ten komentarz. Dziennikarz zaznaczył, że cały czas myśli o sytuacji  na świecie, uważa jednak, że potrzebna jest nam odrobina normalności w "trudnych czasach".

Też się nad tym zastanawiałem, ale myślę, że zwłaszcza w "trudnych czasach" potrzebujemy przebłysków normalności, żeby nie zatonąć w mroku. Co powiedziałbyś kobiecie z Ukrainy, która wraca do ruin swojego zbombardowanego domu i siada do przysypanego gruzami pianina, bo chce ocalić jakiś skrawek normalności i człowieczeństwa? Żeby nie zajmowała uwagi głupotami, bo wokół trwa wojna? - napisał współprowadzący "Dzień dobry TVN".

Jarosław Kuźniar; 'DDTVN'Jarosław Kuźniar wspomina pracę w "Dzień dobry TVN". "To było na siłę"

Odpowiedź Marcina Prokopa zdobyła ponad 1,2 tys. polubień. Fani zgodzili się z opinią, że wszyscy potrzebujemy czasem na chwilę zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: