Wiedzieliście, że Katarzyna Figura ma syna? 35-letni Aleksander Chmielewski nie poszedł w ślady mamy

Córki Katarzyny Figury to już dorosłe kobiety. Ich zdjęcia są dowodem na to, że bardzo upodobniły się do mamy. Wiedzieliście, że aktorka ma jeszcze syna? Sprawdziliśmy, czym się zajmuje.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Córki Katarzyny Figury urodę odziedziczyły po mamie. Przekonać się o tym może każdy, kto odwiedzi ich konta na Instagramie. Aktorka wraz z 17-letnią Kaszmir i trzy lata od niej starszą Koko mieszka nad polskim morzem. Gwiazda ma również syna, Aleksandra Chmielewskiego. Dorosły już dzisiaj mężczyzna próbował swego czasu zrobić karierę w show-biznesie. Dzisiaj jednak stroni od mediów.

Zobacz wideo Katarzyna Figura opowiada o córkach

Czym zajmuje się syn Katarzyny Figury?

Katarzyna Figura udzieliła wstrząsającego wywiadu "Vivie!" w 2012 roku. Wyznała w nim, że była ofiarą przemocy domowej. Postanowiła zmienić swoje życie i przeprowadziła się z Warszawy do Gdyni. Tam wraz z córkami odnalazła spokój. Tylko syn pozostał w Warszawie. Aleksander Chmielewski ma 35 lat. Jakiś czas temu wydawało się, że ciągnie go do świata show-biznesu. Mężczyzna pokazywał się na branżowych imprezach i chętnie udzielał wywiadów. Zagrał nawet w kilku serialach takich, jak "Diagnoza" czy "Komisarz Alex". Później jednak jego kariera gwałtownie przyhamowała. Dzisiaj syn wielkiej aktorki stroni od mediów. Szczęście odnalazł w sporcie. Aleksander jest instruktorem tenisa. 

Dzieci Katarzyny Figury są z różnych małżeństw

35-latek jest owocem małżeństwa Katarzyny Figury z Janem Chmielewskim. Para jednak się rozstała i po 11 latach ponownie wyszła za mąż. Poślubiła amerykańskiego producenta filmowego Kaia Schoenhalsa, z którym doczekała się dwóch córek, Koko i Kaszmir. Jednak ten związek nie był dla gwiazdy udany. Rozstanie odbywało się w atmosferze medialnego skandalu.  

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.