Rafał Maślak zafundował żonie mało romantyczny prezent. "Na bogato". To teraz niemal produkt luksusowy

Rafał Maślak w tym roku postawił na bardzo oryginalny podarunek dla żony z okazji Dnia Kobiet. O dziwo, Kamila była wniebowzięta.

Więcej na ten temat przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Rafał Maślak postanowił obdarować ukochaną z okazji Dnia Kobiet. Model nie poprzestał jednak na kwiatku, poszedł o krok dalej. Luksusowy prezent mężczyzna kupił nie u jubilera, a... na stacji benzynowej.

Zobacz wideo Rafał Maślak bawi się z dziećmi. Fani krytykują

Rafał Maślak ma gest. Prezent, choć mało romantyczny, to jakby luksusowy

Z racji tego, że Kamila Maślak tego szczególnego dnia planowała odwiedzić swoich rodziców, Rafał zdecydował się na bardzo praktyczny prezent. Na stacji benzynowej zatankował auto żony do pełna. Na taki luksus, w dzisiejszych czasach, nie stać wszystkich. Rachunek opiewał na kwotę 432 złotych!

Może jestem mało romantyczny, ale z okazji Dnia Kobiet sprezentowałem Kamili pełny bak, gdyż jedzie do rodziców. Jest na bogato, przyznajcie!

Okazuje się, że to nie jedyny prezent, którym Maślak obdarował 8 marca ukochaną. Na przednim siedzeniu w samochodzie leżały piękne tulipany. Kamila, zdaniem Rafała, najbardziej entuzjastycznie zareagowała jednak na wiadomość o pełnym baku.

Rafał MaślakRafał Maślak Instagram, @rafalmaslak

Rafał Maślak pozuje z córką i żoną na Dzień Kobiet

Kamila Maślak nie była jedyną kobietą, której 8 marca Rafał musiał złożyć życzenia. W sierpniu 2021 roku mężczyzna powitał na świecie córkę. Dziewczynka ma na imię Michalina i na zdjęciach prezentuje się jako niezwykle uroczy maluch.

 
Z moimi kobitkami. Drogie panie, wszystkiego co najlepsze dla was. Duuuużo paliwa! - czytamy na Instagramie.

Uroczy gest?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.