Antek Królikowski wyznaje, jak często widuje syna. Unikał odpowiedzi na jedno pytanie

Antek Królikowski w szczerej rozmowie wyznał, jak się czuje w roli ojca. Powiedział wprost, jak często zamierza widywać syna. Został też zapytany o relację z Joanną Opozdą.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Nie milkną echa wokół rzekomego rozstania Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy. Opinia publiczna jest obecnie oburzona zachowaniem aktora, o którym media rozpisują się, że odszedł od swojej ciężarnej jeszcze żony. Widok młodej mamy samotnie wychodzącej ze szpitala z małym Vincentem na rękach, rozdzierał serca. Teraz Królikowski w szczerej rozmowie wyznał, jak czuje się w roli ojca.

Zobacz wideo Antek Królikowski opowiada o konflikcie ze swoim teściem

Antek Królikowski mówi o relacjach z synem

Przypomnijmy, że portal Pudelek podał, że aktor ma już nową partnerkę. Antek do tej pory niczego nie potwierdził, ale również nie zaprzeczył tym doniesieniom. Teraz zdradził jednak nieco informacji ze swojego życia prywatnego podczas konferencji promującej nowy program stacji TVN - "Przez Atlantyk" - którego jest uczestnikiem. W rozmowie z portalem Party powiedział, jak się czuje, będąc ojcem.

W roli taty czuję się świetnie. Mój synek jest najpiękniejszym dzieckiem, jakie widziałem, na szczęście po mamusi. Tak planowaliśmy z Aśką, żeby był podobny do niej. Na szczęście się udało. To się oczywiście zmienia, więc nie wiemy,  jak to się w przyszłości potoczy. Jest przepiękny i zdrowy. To jest najważniejsze. (...) Kiedy go zobaczyłem pierwszy raz, to poczułem wielkie szczęście i błogosławieństwo, które na nas spadło w postaci małego dziecka. To dziecko, wiem, że będzie zawsze ze mną oraz będzie odgrywało ogromną rolę w moim życiu.

Aktor został poproszony również o skomentowanie swoich relacji z żoną. Antek unikał jednak odpowiedzi.

Nie sposób mi komentować tego z szacunku dla niektórych osób. Prosiłbym cię o niedopytywanie o to. Cokolwiek powiem, to teraz nie ma sensu. Cieszę się, że Vincent jest zdrowy. Widzę go codziennie i wiem, że jakby nie było, to będzie dobrze.

Królikowski miał okazję zdementować pogłoski o rozstaniu z Joanną Opozdą, nie zdecydował się jednak na to.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Agora SA