Jessica Ziółek powiedziała "tak"! Była partnerka Milika zaręczyła się z piłkarzem

Jessica Ziółek zapewne już niebawem rozpocznie przygotowania do ślubu. Przepiękna WAG pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym, który dostała od ukochanego.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Pod koniec 2021 roku Jessica Ziółek potwierdziła oficjalnie, że jej serce ponownie jest zajęte. W sylwestra wrzuciła zdjęcie z nowym partnerem, z którym w Dubaju świętowała nadejście 2022 roku. Zakochani nie zwlekali długo, aby rozpocząć kolejny, poważniejszy etap związku, bo już na początku marca partner Ziółek zdecydował się jej oświadczyć. Zrobił to w szczególnym dniu, bo poprosił ukochaną o rękę w swoje urodziny.

Zobacz wideo Jak kiedyś wyglądały polskie WAGs?

Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?Najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd. Która robi największe wrażenie?

Jessica Ziółek zaręczyła się z Miłoszem Mleczką

Narzeczony Jessiki Ziółek to Miłosz Mleczko, 23-letni bramkarz grający dla Lecha Poznań. Zaręczynami obydwoje pochwalili się na Instagramie. Jessica Ziółek zaprezentowała pierścionek z dużym, prostokątnym kamieniem, a post opatrzyła jedynie krótkim opisem.

Powiedziałam "tak"! - napisała.
 

Miłosz Mleczko był nieco bardziej wylewny, bo pod zaręczynowym zdjęciem zaznaczył, że dostał najlepszy prezent na urodziny, jaki mógł sobie wymarzyć.

 

Kim KardashianOdrzutowiec Kardashian wygląda jak mieszkanie. Ma... dywaniki ze swoim imieniem

Jessica Ziółek zasłynęła w mediach jako partnerka piłkarza polskiej reprezentacji Arkadiusza Milika. Byli w związku w sumie przez dziesięć lat, a w 2019 roku poinformowali o zaręczynach. Wydawało się, że ślub pary jest jedynie kwestią czasu, jednak po pewnym czasie przestało się między nimi układać. Ostatecznie na początku 2021 roku zdecydowali się rozstać, a Ziółek zmieniła wówczas facebookowy status na "wolna". Media od pewnego czasu donosił, że serce jej byłego partnera również jest już zajęte, jednak Milik nie chciał potwierdzać tych doniesień. Dopiero w walentynki tego roku pochwalił się zdjęciem z ukochaną, którą jest Agata Sieramska.

Jessica Ziółek pozostała w gronie WAGs i wszystko wskazuje na to, że u boku Miłosza Mleczki ponownie znalazła szczęście. Celebrytka chętnie wrzuca na Instagram zdjęcia z ukochanym, razem podróżują i wyglądają na nieziemsko zakochanych. Gratulujemy!

---

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: