"Tajemnica zawodowa 2". Arciuch i Rożczka w glanach, a Dereszowska z nową fryzurą. Jej garnitur? Boski kolor

28 lutego w centrum Warszawy odbyła się konferencja drugiego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Jak na ściance prezentowały się gwiazdy produkcji?

Więcej na temat telewizyjnych produkcji przeczytasz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Wiosenna ramówka za pasem, więc stacje telewizyjne organizują różne konferencje w ramach promocji swoich produkcji. W poniedziałek w Elektrowni Powiśle zjawiły się na przykład gwiazdy drugiego sezonu "Tajemnicy zawodowej". Nie zapomniały o tym, co dzieje się na terenach Ukrainy.

Zobacz wideo Anna Dereszowska ze swoim tatą w "Starsza pani musi fiknąć"

"Tajemnica zawodowa 2". Tamara Arciuch i Magdalena Rożczka w glanach, a Anna Dereszowska z grzywką. Jej garnitur? Boski kolor

Na spotkaniu prasowym z aktorami produkcji pojawiły się główne twarze serialu. Tamara Arciuch postawiła na całkiem zwyczajną stylizację - skórzane spodnie, czarny t-shirt oraz marynarkę. Zaskoczeniem były jednak glany, bowiem aktorka stawia zazwyczaj na eleganckie szpilki na obcasie, które swoją drogą świetnie sprawdziłyby się i tym razem. Nieco bardziej wyróżniała się Magdalena Różczka, która postawiła na kraciasty, bardzo oversize'owy garnitur.

 

Zaskoczyła z kolei Anna Dereszowska, która pozowała fotoreporterom w błękitnym garniturze, do którego dopasowała białą koszulkę oraz cieliste szpilki. Wyglądała bardzo wiosenne, a uroku dodała fryzura - dziewczęca grzywka, która odjęła aktorce kilka lat.

Anna DereszowskaAnna Dereszowska East News

Oprócz pań na konferencji pojawili się: Cezary Pazura, Marcin Czarnik, Andrzej Zieliński oraz Mateusz Rusin. Będziecie oglądać drugą odsłonę "Tajemnicy zawodowej"? Musimy przyznać, że obsada zacna!

POLECAMYAnna Dereszowska pracuje nad sylwetką. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało po porodzie. Lewandowska zachwycona

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.