Paulina Sykut-Jeżyna nie jest już blondynką! Postawiła na nowy kolor. "Naprawdę jestem zaskoczona"

Paulina Sykut-Jeżyna nie jest już blondynką. Gwiazda udostępniła zdjęcie na Instagramie i pokazała się w zupełnie nowej fryzurze. Internauci są zachwyceni.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Mało kto dzisiaj pamięta, że Paulina Sykut-Jeżyna zaczynała swoją karierę, będąc brunetką. Jednak od wielu lat gwiazda jest znana, jako blondynka. Co jakiś czas zmieniała tylko odcień fryzury i uczesanie. Teraz prezenterka naprawdę zaskoczyła i zupełnie zmieniła kolor włosów.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazuje nową fryzurę

Paulina Sykut-Jeżyna nie jest już blondynką

Paulina Sykut-Jeżyna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi ją 350 tys. użytkowników. Gwiazda udostępnia zdjęcia z licznych podróży, posiłków czy spotkań z przyjaciółmi. Teraz prezenterka dodała post, na którym prezentuje efekty wizyty u fryzjera. Paulina Sykut-Jeżyna zmieniła kolor włosów na znacznie ciemniejszy i podcięła delikatnie końcówki. Fryzura nabrała widocznej objętości.

Paulina Sykut-JeżynaPaulina Sykut-Jeżyna instagram.com/ paulinasykutjezyna

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci są zaskoczeni tak poważną zmianą, ale w zdecydowanej większości oceniają ją pozytywnie.

Bardzo ładny, ciekawy efekt koloru, cięcie pierwsza klasa. Widać, że robił to fryzjer z pasją.
Jaki piękny kolor włosów. Idealnie pasuje do paznokci. Ale przyznam, że zaskoczyła mnie pani.
Ładnej we wszystkim ładnie, ale według mnie ciemne włosy są dla pani idealne.
Naprawdę jestem zaskoczona. Ale oczywiście pozytywnie. Czy to zwiastun zbliżającej się wiosny?

W komentarzach wielu internautów zwracało również uwagę na stylowy, delikatny makijaż gwiazdy. Dodajmy, że Paulina Sykut-Jeżyna nie boi się pokazywać w zupełnie naturalnej wersji. Ostatnio udostępniła zdjęcie, na którym mogliśmy ją podziwiać w takiej odsłonie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.