Maja Hyży eksponuje ciążowe kształty w nowej sesji. Fani podzieleni. "Zbyt dużo retuszu"

Maja Hyży po raz kolejny pokazała ciążowy brzuch. Zdjęcie podzieliło obserwatorów byłej żony Grzegorza Hyżego.

Więcej na temat polskich gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Maja Hyży niebawem przywita na świecie drugie dziecko. Wokalistka wygląda kwitnąco i chętnie odsłania, sporych rozmiarów już brzuch. Tym razem zapozowała Dorocie Graczyk do kolorowej sesji. Niestety, nie wszyscy byli zachwyceni efektami tej współpracy.

Zobacz wideo Maja Hyży broni partnera przed hejterami

Maja Hyży w oryginalnej sesji. Obserwatorzy nie są zachwyceni

Na fotografii Maja Hyży ma na włosach grube wałki, a niemal cała twarz przysłonięta jest ogromnym balonem z gumy do żucia. Mocno eksponowany jest również ciążowy brzuch wokalistki. Opis sugeruje, że celebrytka miewa obecnie typowe dla jej stanu zachcianki.

 
Wy mamuśki, jakie macie zachcianki? - pyta Maja.

Niestety, internautom nowa fotografia nie przypadła do gustu. Obserwatorzy zarzucają Hyży nadmierny retusz. Niezrozumiały jest dla nich również klimat sesji.

Sorry, ale mega dziwne jest to zdjęcie. 
Piękne zdjęcie, ale zbyt dużo retuszu - czytamy w komentarzach. 

Po postem znajdziemy również słowa od osób zachwyconych fotografią opublikowaną przez Maję. Do grona tego należy Agnieszka Mrozińska, aktorka filmowa i dubingowa, a prywatnie koleżanka piosenkarki. Swoimi doświadczeniami z okresu ciąży podzieliły się z Mają również obserwatorki.

Uuuuuuu ale czadowa fota!
Super zdjęcie. Jak byłam w ciąży, to moją ulubioną była... musztarda. Do wszystkiego. Najbardziej mi smakowały wafle przekładane masą krówkową i posmarowane musztardą.

Jak podoba wam się fotografia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.