Maja Hyży odkryła brzuch w kinie. Internauci byli bezlitośni. Odpowiedziała [PLOTEK EXCLUSIVE]

Maja Hyży przybyła na kinową premierę w stylizacji z odsłoniętym brzuchem. Wylała się na nią za to fala krytyki. Artystka w rozmowie z Plotkiem odpiera ataki.

Więcej na temat kontrowersyjnych stylizacji gwiazd przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Maja Hyży broni partnera przed hejterami

Każda ciąża niesie za sobą obciążenia fizyczne i psychiczne. Oprócz ciągłego bólu pleców czy stóp, niewyspania i wielu innym dolegliwości, ten stan wiąże się ze zmianami hormonalnymi. Dodatkowo presja otoczenia i standardy narzucane kobietom nie ułatwiają życia. Z jednej strony słyszy się, żeby siedzieć w domu i się nie narażać, z drugiej, że to nie choroba i nie ma specjalnej taryfy ulgowej. Jednak coraz częściej przyszłe mamy mówią, czego potrzebują i jak się czują. Przykład? Maja Hyży.

MaffashionMaffashion pokazuje brzuch po porodzie. "Rozciągnięty, pomarszczony"

Maja Hyży odpowiada na krytykę

W ramach oswajania społeczeństwa, kobiety coraz częściej eksponują ciążowe krągłości. Dużo zamieszania wywołała ostatnio Rihanna, informując o swoim stanie błogosławionym poprzez zdjęcie z odkrytym brzuchem. Jednak już kilka lat temu Beyonce pozowała w zwiewnej stylizacji, spodziewając się bliźniaków. Na polskim podwórku również nie brakuje takich bohaterek. 

 

Maja Hyży pojawiła się na premierze filmu w odważnej kreacji. Za stylizację, która wywołała fale komentarzy, odpowiadał projektant Robert Czerwik. Fani zastanawiali się nad odpowiedzialnością Mai Hyży.

Kreacja została przemyślana również pod względem temperatury. Poza tym premiera filmu "Miłość jest blisko" odbyła się w kinie, także temperatura pokojowa (śmiech).

Naszą uwagę skupiła głównie dyskusja na temat wyglądu gwiazdy. Internauci obrali dwa fronty. Jedni, dumni z Majki, która dumnie eksponowała ciążowy brzuch, drudzy, uważający to za niestosowne.

Liczyłam się z różnymi komentarzami. Czy je widziałam? Tak i bardzo się cieszę, że została rozpoczęta dyskusja. "Kobieta w ciąży...", "odsłonięty brzuszek...", "wypada, czy nie wypada?"... Dziewczyny, oczywiście, że wypada! Żadna z nas nie powinna się wstydzić tak pięknego stanu, jakim jest ciąża. Na świat przyjdzie już czwarta moja pociecha, kocham ją od pierwszej sekundy. 

Tomaszewski Jan o sytuacji Stępień i RzeźniczakaTomaszewski krytykuje Stępień i Rzeźniczaka. "Ludzie sobie sami taki los gotują"

Piosenkarka odniosła się również do zauważalnych zmian na skórze. Rozstępy na brzuchu przez wielu internautów zostały uznane za niesmaczne.

Bycie mamą jest dla mnie najważniejsze i nigdy nie będę się tego wstydzić, że moje ciało się zmienia. Rozstępy? Tak, są i będą. Czy znikną? Nie wiem. Nie wstydzę się tego. Kocham dziewczyny, które odważnie prezentują swoje krągłości, które mówią o dyskomfortach związanych z ciążą. Ewa Farna, Maffashion - wielka odwaga. Jestem dumna, że są w Polsce tak odważne osoby. Nasze ciała są pięknie i każda z nas powinna to wiedzieć (...). Jeśli ktoś ma z tym problem, to ich problem, a nie mój. 

Maja Hyży nawołuje do wspólnego szacunku, ponadto informuje, że wszelkie koce, swetry chowa do kartonu i z dumą będzie prezentować ciążowe krągłości.

Więcej o: