W sieci pojawiła się CAŁA sesja ciążowa Beyonce! "Narodziny Wenus". TO trzeba zobaczyć!

Beyonce ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się bliźniaków. Teraz na jej stronie pojawiła się niezwykła sesja zdjęciowa, którą trzeba zobaczyć!

Beyonce i Jay Z wkrótce zostaną rodzicami bliźniaków! Tą radosną nowiną podzieliła  się wczoraj z fanami wokalistka na Instagramie. Raptem kilka godzin później gwiazda poszła o krok dalej i opublikowała na swojej stronie niezwykłą, ciążową sesją zdjęciową, opatrzoną wymownym tytułem "Mam trzy serca". Inspiracją dla niej był obraz "Narodziny Wenus" Sandro Botticelliego.

Na zdjęciach możemy zobaczyć niemal zupełnie nagą Beyonce w ciąży, która na przykład pływa w wodzie spowita wstęgami delikatnego materiału. Uwagę zwraca zwłaszcza wyraźnie zaokrąglona sylwetka gwiazdy. Na niektórych ujęciach towarzyszy jej córka, mała Blue Ivy, która uroczo całuje mamę w brzuch.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA

Wśród zdjęć pojawiły się też krótkie teksty. Beyonce opisuje w nich, jak czuje się będąc w ciąży i czym jest dla niej macierzyństwo.

Matka jest kokonem, gdy powstaje komórka i kształtują się kończyny... Matka nabrzmiewa i rozciąga się, by chronić dziecko.
Dziewczyna zmienia się w kobietę, kobieta w matkę, a matka w Wenus.

Na stronie gwiazdy możemy zobaczyć też serię zdjęć z badań USG, które pokazują jak Blue Ivy rosła w ciele swojej mamy. Już wtedy gwiazda nie kryła radości, jaką sprawia jej macierzyństwo.

Bycie w ciąży jest jak zakochanie się. Nie ma słów, które mogłyby opisać uczucie, gdy rośnie w tobie dziecko - mówiła.

Fani nie przestają spekulować na temat płci dzieci. Ich zdaniem, kolory bielizny, w których pokazała się Beyonce na pierwszym zdjęciu, nie były przypadkowe. Jak twierdzą, niebieskie figi i bordowy stanik symbolizują chłopca i dziewczynkę. Ile w tym prawdy? Zapewne dowiemy się o tym już niebawem!

Trzeba przyznać, że takiej sesji zdjęciowej nie spodziewaliśmy się nawet po Beyonce!

AW

Więcej o: