Dawid Narożny atakuje byłą żonę. Poszło o wydatki na córkę. "Niech przydupasek weźmie się za robotę". Pokazał dokument

Dawid Narożny atakuje byłą żonę. Otrzymał od niej listę wydatków na wspólną córkę. Mężczyzna opublikował dokument na Instagramie. Niektóre punkty są według niego absurdalne.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małżeństwo Magdaleny i Dawida Narożnych zakończyło się głośnym skandalem. Na początku para była znana za sprawą popularnej grupy "Piękni i Młodzi". Później było o nich głośno z powodu publicznych kłótni i prania brudów. Rozwiedzeni artyści nie przepuszczą żadnej okazji, by zaatakować siebie nawzajem, najchętniej za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz Dawid Narożny pokazał rzekome koszty utrzymania ich wspólnej córki, które wyliczyła jego była żona.

Zobacz wideo Doda mówi o małżeństwach

Adriana Kalska, Mikołaj RoznerskiAdriana Kalska w zmysłowym zdjęciu. Mikołaj Roznerski reaguje

Dawid Narożny publikuje ile była żona oczekuje pieniędzy na utrzymanie córki

Magdalena i Dawid mają wspólną córkę. 11-letnia Gabriela była zresztą powodem ich najbardziej spektakularnej kłótni. Podczas sylwestra witającego 2020 rok, mężczyzna nagrał byłą żonę, jak bawi się w najlepsze. Zaczął ją pytać, dlaczego nie opiekuje się dzieckiem, tylko tańczy i pije alkohol. Na nagraniu widać rozpętaną kłótnię, w której artyści nie szczędzili sobie wulgarnych epitetów. W czwartek Dawid Narożny zaatakował byłą żonę na InstaStories. Znów cała afera jest związana z dziewczynką. Mężczyzna opublikował nadesłaną mu przez byłą żonę listę wydatków niezbędnych na utrzymanie Gabrieli. Zestawienie zawiera 31 punktów. Niektóre wydają się być absurdalne. W dokumencie widnieje na przykład koszt utrzymania konia, który rocznie wynosi 18 000 złotych. Narożny nie krył swojego oburzenia. W dodanym komentarzu do relacji uderzył również w obecnego partnera byłej żony.

Kogoś już chyba do reszty pogrzało. Niech przydupasek weźmie się za robotę, a nie wymyślają koszty i myślą, że będę całą rodzinkę utrzymywał.

Dawid NarożnyDawid Narożny instagram.com/ dawidnarozny

Mężczyzna wskazał później na to, że wyliczenie jest niedorzeczne, ponieważ zawiera na przykład koszt dezodorantów męskich. 

Katarzyna Dowbor, Karolina Korwin PiotrowskaDowbor masakruje Korwin Piotrowską. "Obrzydliwe lansowanie się na krzywdzie innych"

Więcej o: