Hanna Konarowska urodziła synka. Nie zabrakło zdjęcia ze szpitala. "Od dziś walentynki mają sens"

Hanna Konarowska w zeszłym roku wyszła za mąż za Łukasza Nowińskiego. Teraz szczęśliwe małżeństwo ma kolejną okazję do świętowania. Na świat przyszedł owoc ich miłości - uroczy chłopczyk.

Więcej o narodzinach dzieci gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Hanna Konarowska jest córką aktorskiej pary: Joanny Szczepkowskiej i Mirosława Konarowskiego. Szerszej widowni dała się poznać m.in. w produkcjach: "Barwy szczęścia", "Przyjaciółki" czy "Na Wspólnej" TVN. Aktorka prywatnie przez dziesięć lat była związana z obecnym partnerem Anny Muchy - Jakubem Wonsem, z którym ma córkę Zofię. Aktualnie jest w związku z Łukaszem Nowińskim. Para w 2018 r. powitała na świecie córkę Hannę. 14 lutego 2022 roku gwiazda urodziła synka i dodała na Instagram piękną fotografię.

Zobacz wideo "Na Wspólnej". Wypadek Ewy i Elżbiety

Rozenek, KubickaRomantyczne i wymyślne walentynki gwiazd. Nie wszyscy jednak otrzymali prezent, o którym marzyli

Hanna Konarowska powitała na świecie cudnego chłopczyka

Gwiazda opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych pierwsze zdjęcie z ukochanym synkiem. Chłopczyk ma niezwykłe szczęście, ponieważ urodził się w dniu zakochanych, czyli 14 lutego 2022 roku. Zadowolona mama napisała na Instagramie:

I od dziś walentynki mają dla mnie sens. 14.02.2022 nic już więcej nie pisze, bo po co?
 

W komentarzach nie brakowało gratulacji i życzeń z okazji tego wyjątkowego wydarzenia. Obserwatorzy i obserwatorki pisali:

Haniu, gratulacje. Witamy po drugiej stronie brzucha. Niech każdy dzień będzie dla małego cudowną przygodą. Dużo zdrowia dla was.
Cudownie! Buziaki dla was wszystkich.
Wow! Super news. Gratulacje. Najlepsza walentynka ever!

Hanna Konarowska i Łukasz Nowiński

Zeszły rok był dla pary wyjątkowo trudny, ponieważ przez pandemię COVID-19 mieli problemy z organizacją wesela:

Mówi się: Chcesz rozśmieszyć pana Boga, opowiedz mu o swoich planach. Miało być wielkie wesele, 150 osób minimum, ceremonia na szczycie góry potem zabawa do białego rana. Trzecia ciąża miała być po… Przyszła pandemia. Był: mały kameralny ślub w cudownej restauracji na naszej kochanej Saskiej Kępie wśród najbliższej rodziny i przyjaciół" - napisała.

Następnie dodała:

Ciąża numer trzy przed ślubem: bach! Remont mieszkania przedłużony o dwa miesiące, dzień po ślubie wyprowadzka z wynajętego na czas remontu, trzeciego już, mieszkania, weekend miodowy z dziećmi.
 

Z okazji narodzin dziecka redakcja Plotka życzy szczęśliwej mamie i noworodkowi wszystkiego najlepszego!

książę AndrzejKsiążę Andrzej zakończył batalię sądową w sprawie o molestowanie seksualne

Więcej o: