Żona Marcina Prokopa pochwaliła się romantycznym zdjęciem z mężem. "Odrobina prywaty". Fani zachwyceni: Jesteście cudowni

Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w Polsce, co nie oznacza, że dziennikarz dzieli się szczegółami życia prywatnego. Wprost przeciwnie, niezbyt chętnie opowiada o życiu rodzinnym w mediach. Rzadko kiedy pokazuje się również w towarzystwie żony, która z okazji walentynek opublikowała romantyczny kadr z mężem.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Marcin Prokop i Maria Prażuch-Prokop tworzą związek od 18 lat. Pobrali się w tajemnicy przed mediami, kiedy spędzali rodzinne wakacje w Portugalii. Oboje cenią sobie prywatność i nie afiszują się związkiem w mediach społecznościowych. Z okazji walentynek żona dziennikarza postanowiła zrobić wyjątek i opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem, które opatrzyła romantycznym opisem. Fani nie ukrywali, że widok tej dwójki jest rzadkością, ale tworzą fantastyczną parę. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dzielą ich dwa lata i 40 cm. Marcin Prokop i Maria Prażuch zakochali się na zabój. "Od początku wiedziałam, że to ten"

Zobacz wideo "Jeśli mam czymś zarażać w postpandemicznym świecie, niech to będzie pasja". Wywiad z Marcinem Prokopem

Maria Prażuch-Prokop na romantycznym zdjęciu z mężem 

Marcin Prokop nieczęsto pojawia się w towarzystwie żony na ściankach, czy imprezach branżowych. Małżeństwo nie czuje potrzeby, by publikować wspólne zdjęcia, jednak od czasu do czasu zaskakują fanów. Na Instagramie Marii pojawiła się wyjątkowa fotografia, na której pozuje razem z mężem. Można zauważyć wymęczoną żonę dziennikarza, która po konkretnym wysiłku fizycznym na rowerze odpoczywa w ramionach męża. Prażuch-Prokop zdjęcie opatrzyła zabawnym podpisem, w którym wyznała, czym jest dla niej miłość. 

Pozwolę sobie na odrobinę walentynkowej prywaty. Tak wygląda początkujący kolarz, który trochę jednak olał zimowe treningi na trenażerze i wyruszył w górę do Vilaflor. Zmęcz i radosna agonia. A mąż kolarza oczywiście wjechał pojazdem silnikowym i ma się wyśmienicie. Miłość jest celebracją tego, jak się różnimy i jak tworzymy przestrzeń na te różnice - napisała Maria.
 

Fani w komentarzach zgodnie stwierdzili, że fotografia, jaką Maria opublikowała na swoim profilu jest pełna miłości i widać, jak mocne uczucie łączy dziennikarza i jego żonę. 

Jakie urocze zdjęcie. Moja ulubiona para.
Energia miłości i ciepła jest na tym zdjęciu.
Jesteście fantastyczną parą - czytamy.

Trzeba przyznać, że Maria Prażuch-Prokop i Marcin Prokop są dla siebie stworzeni. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.