Romantyczne i wymyślne walentynki gwiazd. Nie wszyscy jednak otrzymali prezent, o którym marzyli

Jak gwiazdy świętowały w tym roku walentynki? Niektóre w iście bajkowej scenerii. Inne dodały romantyczne fotografie i wzruszające wpisy.

Więcej artykułów na temat walentynek gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl.

14 lutego 2022 roku obchodzimy walentynki, które dla gwiazd polskiego show-biznesu są dodatkową okazją do pokazania swoich uczuć w mediach społecznościowych. Które z nich świętują dzień zakochanych z pompą, a które wolą spędzić czas z najbliższą osobą w domowym zaciszu? Tego dowiecie się z naszej galerii.

Zobacz wideo Radosław Majdan ma plan na Walentynki? Zdradził wiele

Przetakiewicz rozpływa się na Rooyensem. Inne gwiazdy też świętują walentynki z pompą!

Joanna Przetakiewicz

Dyrektor kreatywna La Manii dodała wzruszający wpis, w którym opisała początki relacji z producentem telewizyjnym. Poruszyła także temat trudności w rozmawianiu o uczuciach. Napisała:

Nieustannie mnie zaskakuje. Rozpieszcza, wspiera, docenia. Kocha. Udowadnia, że siła to wrażliwość i empatia. KOCHAM CIĘ, KOCHANIE! Dzięki Tobie czuję się bezpieczna. Szczęśliwa. Spokojna. Myślisz o mnie i całej naszej rodzinie, żebyśmy byli jeszcze bardziej szczęśliwi. DZIĘKUJĘ CI ZA TO.

Gwiazda podkreśliła, że nie spodziewała się dojrzałej miłości:

Pamiętam pierwszego SMS-a. Naszą pierwszą randkę. Pierwsze: KOCHAM CIĘ. Wcale tego nie planowałam. To miał być związek bez zobowiązań. Z bagażem doświadczeń ja. Ze swoim bagażem Ty. Dorosłe dzieci. Ułożone życie. Niezależność. I nagle pojawiłeś się TY, mówiąc, że jestem Twoją dziewczyną z plakatu od lat.

Zdradziła także, dlaczego tak dużo mówi o uczuciach i emocjach:

Pomyślicie: po co pisać takie posty? Po co mówić to innym? A właśnie dlatego, że o uczuciach wciąż mówi się za mało. Opowiadamy z Rinke o naszej miłości, przyjaźni, bliskości, trosce i czułości. CHCEMY, ŻEBY WSZYSCY UWIERZYLI W MIŁOŚĆ.
 

Małgorzata Rozenek-Majdan

Osobowość telewizyjna także nie ma problemu z mówieniem o swoich uczuciach. Gwiazda często dzieli się w mediach społecznościowych prywatnymi kadrami. Wstawiła na Instagram karuzelę zdjęć, którą podpisała wymownie:

Wszystko o miłości.
 

Sandra Kubicka

Modelka odkąd związała się z Baronem, to stara się celebrować każdą romantyczną chwilę w sieci. Tak było i tym razem. Celebrytka dodała nagie zdjęcie w wannie z bukietem czerwonych róż. Do tego osobisty wpis:

Moje ulubione święto z moja ulubiona osoba. Życzę wam wszystkim dużo miłości. Nie przestawajcie w nią wierzyć nawet jeśli spaliliście się wiele razy. Czasami trzeba pocałować kilka żab, żeby odnaleźć księcia. Miłość to najpiękniejsze uczucie na świecie, a gdy jest odwzajemniona - uskrzydla. Ta odpowiednia osoba przyjdzie we właściwym czasie. Szczęśliwych walentynek!
 

Dominika Gwit

Aktorka także podzieliła się na Instagramie osobistym wyznaniem:

Kochajcie się. Nie tylko od święta - napisała pod poruszającą fotografią ze ślubu.
 

Agata Młynarska

Dziennikarka z pewnością może pochwalić się tym, że wie, czym jest dojrzała miłość. Od 22 marca 2014 roku tworzy szczęśliwe małżeństwo z Przemysławem Schmitdem. Prezenterka telewizyjna wstawiła na Instagram zdjęcie ze słonecznej Hiszpanii:

Czym jest miłość? Kto jest w sercu zawsze? Co tworzy niepowtarzalność każdej chwili? Nadaje życiu sens? Dziś warto o tym pomyśleć. Wy też jesteście moją walentynką. Moja miłość.
 

Magda Gessler

Słynna restauratorka świętuje dzień zakochanych z miłością swojego życia:

Dziś walentynki. Świętujmy je z miłością! Z pasją i drugimi połówkami. Kochajmy się. Doceniajmy każdego dnia i… bądźmy czuli NIE TYLKO w walentynki - podkreśliła.
 

Joanna Koroniewska

Aktorka znana z charakterystycznego poczucia humoru dodała zabawne wideo, na którym Maciej Dowbor... śpi. Z pewnością nie takiego prezentu się spodziewał:

 

Pod fotografią napisała m.in.:

Spokojnej starości Dowbor. Mam nadzieję, że wspólnej. I dziękuję dziś za kwiatki!!!

Z okazji święta zakochanych redakcja Plotka życzy wszystkim wielkiej miłości.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.