Możecie kupić talerze z podobizną Elżbiety II. Z BŁĘDEM. Kosztują tylko 174 tys. zł

Brytyjczycy świętują platynowy jubileusz swojej monarchini. Z tej okazji mogą kupić zestaw porcelanowych talerzy. Na zastawie pojawiła się literówka.

Więcej na temat brytyjskiej rodziny królewskiej przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II to dla miłośników brytyjskiej rodziny królewskiej gorący okres. Producenci gadżetów wypuszczają z tej okazji na rynek mnóstwo kolekcjonerskich edycji z podobizną panującej już siedem dekad monarchini. Również pewna chińska fabryka postanowiła zrobić interes na obchodach ważnego dla Brytyjczyków jubileuszu. Z tej okazji wyprodukowała zastawę z wizerunkiem królowej Elżbiety II. Niestety, z błędnym nadrukiem.

Zobacz wideo Królowa Elżbieta pokroiła tort mieczem

Lady Gaga Salma Hayek Beata Tadla Zrobiły wielką karierę mimo niskiego wzrostu

Zastawa z wizerunkiem Elżbiety II i błędnym nadrukiem trafiła na aukcję. Cena zwala z nóg

Elementy zastawy ze sloganem "platynowy jubileusz królowej Elżbiety II" zawierają błąd w pisowni słowa "jubileusz". Na talerzach, filiżankach i kubkach znajdziemy napis "jubbly" zamiast "jubilee". Strona internetowa Wholesale Clearance przejęła zapasy po tym, jak producenci nie byli w stanie sprzedać przedmiotów z powodu błędnego nadruku. Przedstawili je jako gadżety kolekcjonerskie dla fanów królowej i Del Boya, głównego bohatera sitcomu "Only Fools and Horses".

Zastawę z "drobną literówką" można kupić w okazjonalnej cenie. Za zestaw zapłacimy jedynie 32 tysiące funtów, co w przeliczeniu na polską walutę stanowi sumę około 174 tysięcy złotych. Do czego możemy użyć talerzy? Jak podpowiada opis na brytyjskim serwisie aukcyjnym, na pewno zaimponujemy znajomym zapraszając ich na jubileuszowy konkurs rozbijania talerzy.

Cała sprawa została skomentowana też przez tiktokerkę, która nagrywa filmiki o losach brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej zabawne nagranie zobaczycie poniżej.

Skusicie się na taką zastawę z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II?

Więcej o: