Siedem lat temu Magdalena Stępień oczarowała jurorów "Top Model". Ale nie Rzeźniczaka. "Nie podobała mi się"

31-letnia Magdalena Stępień ostatnio nie ma łatwo - najpierw głośne rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem, a teraz choroba synka. Była modelka zyskała rozpoznawalność już kilka lat temu. Pamiętacie odcinki "Top Model" z jej udziałem?

Więcej doniesień z życia gwiazd i celebrytów znajdziesz na Gazeta.pl

Magdalena Stępień wystąpiła w piątej edycji "Top Model" siedem lat temu. Zaszła daleko i rozstała się z programem tuż przed finałem, a razem z nią dzisiejsza prowadząca m.in. "Love Island. Wyspy miłości", Karolina Gilon. Stępień zachwyciła swoją urodą jurorów, choć nie samego Jakuba Rzeźniczka, któremu nie spodobała się w telewizji. Dopiero gdy poznał ją na żywo stwierdził, że to prawdziwa piękność. 

Zobacz wideo Magda Stępień: Nie zamierzam wywierać presji na facecie "oświadcz mi się, bo jest dziecko" [PLOTKERSI]

Magdalena Stępień - jak wyglądała za czasów "Top Model"

W sierpniu 2020 roku Jakub Rzeźniczak zorganizował relacje na żywo na Instagramie. Internauci mieli wówczas głos i jeden z nich stwierdził, że Stępień wyładniała i w show nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Zapytał o jej sposoby na dbanie o urodę. Kuba przeczytał Magdzie pytanie i zanim fani usłyszeli odpowiedź modelki, Rzeźniczak przyznał, że sam nie był entuzjastą jej wyglądu sprzed lat:

To samo Magdzie mówiłem. Mi w "Top Model" nie podobała się, ale teraz jestem zakochany i zauroczony tą urodą - wyznał wówczas.

Stępień zdradziła wtedy, że zmieniła styl życia - przestała palić i zaczęła ćwiczyć. 

Przestałam chodzić na solarium i palić papierosy. To tyle. A jeśli chodzi o figurę, to trenuję, wcześniej nie robiłam nic. Mam taką przemianę materii, że nie muszę ćwiczyć - wyznała.

Być może Magda wzięła sobie do serca słowa jurorów z "Top Model", którzy zachwycali się jej sylwetką, ale stwierdzili, że wygląda starzej niż w rzeczywistości i powinna zadbać o cerę. 

Ciało bogini! Lepszego nie było - wykrzyknął Dawid Woliński, gdy Magda pojawiła się na castingu.
Ciało masz piękne, ale twarz wygląda na czterdzieści parę - uznała Joanna Krupa.

Ostatecznie jurorzy dali jej szansę i całkiem słusznie, bo w programie radziła sobie bardzo dobrze. Wydaje się, że mimo upływu lat, Stępień bardzo się nie zmieniła, a czas się dla niej zatrzymał. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć z 2015 roku, gdy brała udział w "Top Model"

Zobacz też: Zbiórka Magdaleny Stępień na leczenie syna zablokowana! "Tatuś dziecka przez 24h nie odpowiadał"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.