Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy nawiązał do Zając: "Moja żona była piękna, ale już jej nie ma". Ocenił też urodę Stępień

To chyba pierwszy raz, kiedy piłkarz otwarcie mówi o rozwodzie. Podczas relacji live przyznał także, że jego nowa partnerka, Magdalena Stępień, znana z programu "Top Model", nie podobała mu się w czasie trwania show.

Jakub Rzeźniczak cztery lata temu ślubował przed ołtarzem miłość aż po grób Edycie Zając. Niestety, ich uczucie nie przetrwało próby czasu. W październiku (była?) żona piłkarza potwierdziła w "Dzień Dobry TVN", że podjęli decyzję o rozstaniu. Jednym z powodów rozpadu małżeństwa miał być romans Rzeźniczaka, którego owocem jest trzyletnia córka. Były piłkarz Legii Warszawa długo ukrywał swoje dziecko przed światem.

Jakub Rzeźniczak o Edycie Zając

Jakub Rzeźniczak od pół roku układa sobie życie obok pięknej modelki, Magdaleny Stępień, która zasłynęła dzięki występowi w programie "Top Model". Choć relacja tych dwojga również należała do burzliwych, wszystko wskazuje na to, że kryzys został zażegnany na dobre. Kuba i Magda odnaleźli wspólną pasję w treningach, które chętnie relacjonują w mediach społecznościowych. 

Zobacz wideo Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień we wspólnym treningu - jest moc!

Okazuje się, że Rzeźniczak zaraził Stępień pasją do sportu, a ona w zamian serwuje mu korepetycje z netykiety i uczy go poruszania się w mediach społecznościowych. We wtorek para zorganizowała live na Instagramie, podczas którego wspólnie odpowiadała na pytania fanów. Nietrudno zgadnąć, że większość z nich dotyczyła byłej żony Jakuba Rzeźniczaka, Edyty Zając, której tematu piłkarz od prawie roku starał się nie poruszać. To chyba pierwszy raz, kiedy Rzeźniczak tak otwarcie wspomniał o rozwodzie z Zając. W odpowiedzi na liczne komplementy pod adresem Edyty Jakub powiedział krótko:

Moja żona była piękna, ale już jej nie ma, poza tym wygląd to nie wszystko. Ja jestem brzydki i co? I żyję - słyszymy na nagraniu.

Ciekawym wątkiem poruszonym podczas rozmowy z fanami była także spektakularna przemiana Magdy, która wygląda zupełnie inaczej niż w czasie udziału w programie "Top Model". Jeden z fanów zauważył, że Stępień wyładniała i w show nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Zapytał o jej sposoby na poprawę urody. Kuba przeczytał Magdzie pytanie i zanim fani usłyszeli odpowiedź modelki, Rzeźniczak przyznał, że sam nie był entuzjastą jej urody sprzed lat:

To samo Magdzie mówiłem. Mi w "Top Model" nie podobała się, ale teraz jestem zakochany i zauroczony tą urodą.

Stępień ostatecznie zdradziła sekret swojej urody obserwatorom na Instagramie. Okazało się, że jej przepis na piękny wygląd jest bardzo prosty:

Przestałam chodzić na solarium i palić papierosy. To tyle. A jeśli chodzi o figurę, to od dwóch-trzech dni trenuję [razem z Kubą, z którym przebywa na kwarantannie - przyp. red.], wcześniej nie robiłam nic. Mam taką przemianę materii, że nie muszę ćwiczyć. Teraz robię to bardziej dla zdrowia i żeby dorównać Kubie formą. Jeszcze mi daleko, ale biegnę za nim, jak mogę!

Cóż, pozostaje tylko zazdrościć genów! 

Magdalena StępieńMagdalena Stępień Materiały prasowe TVN

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.