Klaudia El Dursi pokazała zdjęcie USG i ciążowe krągłości. Miała powód. "I już wiem, po co żyję"

Klaudia El Dursi postanowiła zaskoczyć fanów w najnowszych InstaStories. Gwiazda dodała zdjęcie USG oraz fotografię z zaokrąglonym brzuszkiem.

Więcej na temat życia prywatnego gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia El Dursi potrafi łączyć życie prywatne z wyzwaniami zawodowymi. Modelka dużo uwagi poświęca wychowywaniu dwójki synów, 12-letniego Dawida i siedmioletniego Jana. Starszy chłopiec przyszedł na świat, gdy gospodyni "Hotelu Paradise" miała zaledwie 20 lat. Jej związek z ojcem dziecka nie przetrwał, a prezenterka rozstała się z nim po porodzie.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi szczerze o zdradzie. Czy wybaczyłaby partnerowi skok w bok?

Klaudia El Dursi jest w ciąży? Nie. Świętuje tylko urodziny syna

Modelka w rozmowie z Jastrząb Post szczerze opowiedziała o tym, jak wspomina samotne wychowywanie najstarszego synka. Padły poruszające słowa:

Oczywiście początki były trudne. Młoda dziewczyna, wczesne macierzyństwo, samotna. Bywało różnie. Ale zawsze macierzyństwo zrekompensuje wszelkie trudy - podkreśliła.

Obecnie prezenterka jest w związku z Jackiem Leszczyńskim, z którym tworzy zgrany duet. Para siedem lat temu powitała na świecie synka Janka. Jak sama przyznaje, jej partner ma bardzo dobry kontakt z najstarszym synem i mimo że nie jest jego biologicznym ojcem, to i tak świetnie się dogadują.

Najstarszy syn Dawid niedawno obchodził swoje 12. urodziny. Szczęśliwa mama postanowiła z tej okazji wrócić wspomnieniami do czasów, kiedy była z nim w ciąży. Na początku na InstaStories pokazała zdjęcie USG z 2008 roku. Następnie dodała fotografię, na której, leżąc w wannie, prezentowała ciążowe krągłości. 

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Instagram / klaudia_el_dursi

Klaudia El DursiKlaudia El Dursi Instagram / klaudia_el_dursi

Klaudia El Dursi nie ukrywa, że chciałaby powiększyć rodzinę. Jeśli podejmie taką decyzję, na pewno dowiemy się tego w odpowiednim czasie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.