Jak wyglądała Georgina Rodriguez, zanim poznała Cristiano Ronaldo? Była bardzo naturalna i miała zupełnie inny styl

Na Netfliksie 27 stycznia 2022 roku pojawił się dokument "Jestem Georgina", który opowiada historię partnerki piłkarza Manchesteru United, Georginy Rodriguez. Jesteście ciekawi, jak modelka wyglądała, zanim poznała Cristiano Ronaldo?

Więcej na temat metamorfoz zagranicznych gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl

Georgina Rodriguez w dokumencie o samej sobie opowiedziała o początkach relacji z Cristiano Ronaldo. Nie zabrakło również przemyśleń na temat życia w luksusie oraz szczegółów wystawnego stylu bycia. Produkcja cieszy się na Netfliksie ogromną popularnością, a konto modelki w mediach społecznościowych obserwuje już ponad 30 milionów obserwatorów. Sprawdziliśmy, jak wyglądały pierwsze zdjęcia, które Georgina udostępniała na Instagramie. Bardzo się zmieniła?

Zobacz wideo Czy Ronaldo odpowiada za porażkę Juventusa? Sprawdzamy spekulacje medialne

Jak wyglądała Georgina Rodriguez zanim poznała Cristiano Ronaldo?

Chętnie wróciła wspomnieniami do początków znajomości z Cristiano. Na ukochanego zwróciła uwagę, gdy pracowała jako specjalistka ds. sprzedaży w salonie Gucci. Przyznała, że ich relacja od samego początku była wyjątkowa.

Zawstydzał mnie. Był moim klientem u Gucciego. Mówił, że przyjdzie na imprezę. Spytał, czy tam będę. Myślałam o tym cały dzień. Gdy przyszłam, wyglądał bosko. Pamiętam dokładnie, co mieliśmy na sobie. Wypiliśmy trochę szampana. Później musiałam iść na kolację firmową. Wcale nie miałam ochoty, ale dobrze się stało, bo czuliśmy niedosyt… Pewnego dnia spotkaliśmy się na innej imprezie. Był tam z przyjaciółmi i swoim bratem Hugonem. Spytał: "Gio, wybierzemy się na kolację?". A ja na to: "Wreszcie. Najwyższy czas". Byłam taka podekscytowana.

Georgina, zanim poznała sportowca, prowadziła normalne życie. Pracowała w luksusowym butiku, a w wolnym czasie korzystała z uroków wycieczek rowerowych. Obserwując jej fotografie z przeszłości, można zauważyć, że w 2015 roku wyglądała nieco inaczej. Jednak od zawsze była piękną kobietą.

 

Gio od zawsze ceniła sobie bliskie relacje z przyjaciółmi. Po przeprowadzce do Madrytu (Ronaldo przez lata grał w tamtejszym Realu) szybko się zaaklimatyzowała i korzystała z uroków miasta. Jej wizerunek w tamtym czasie był bardzo naturalny i dziewczęcy.

 

Rodrigez była bardzo aktywna fizycznie. Chętnie publikowała zdjęcia z treningów i w sportowej odzieży. Więcej zdjęć z przeszłości znajdziecie w naszej galerii. Trzeba przyznać, że w ciągu tych kilku lat jej styl uległ dużej zmianie. Teraz stawia przede wszystkim na luksusowe ubrania i dodatki.

Co myślicie o jej metamorfozie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.