"Lista Plotka". Cyprian Węgrzyn zdradza, z kim łączą go internauci. Nie chodzi o dziewczynę

W nowym odcinku "Listy Plotka" gościem był Cyprian Węgrzyn. Influencer odpowiedział na trudne pytania i zdradził, z kim tak naprawdę się spotyka.

Więcej na temat gwiazd internetu znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

"Lista Plotka" to cotygodniowy format, do którego zapraszane są gwiazdy świata show-biznesu. Influencerzy losują pytania, które często okazują się dla nich niewygodne. Ostatnim gościem programu był Cyprian Węgrzyn, który podobnie jak jego sławni poprzednicy, musiał stawić czoła wyzwaniu.

Zobacz wideo Cyprian Węgrzyn w Liście Plotka zdradza, z kim łączą go internauci. Nie chodzi o dziewczynę

"Lista Plotka". Cyprian Węgrzyn w Liście Plotka zdradza, z kim łączą go internauci. Nie chodzi o dziewczynę

Podczas "Listy Plotka" Cyprian Węgrzyn otworzył się na temat najczęściej powtarzanych o nim plotek. Przyznał, że przeważnie jest uznawany za "bananowe dziecko", mimo że wszystko osiągnął sam. Zdradził też, że ma dziewczynę. 

Często słyszę opinie, że jestem bardzo pewną osobą, zakochaną w sobie, a tak naprawdę z natury jestem skryty. To jest duża plotka podobnie jak to, że niby jestem z Kamilem Szymczakiem, ale tak naprawdę mam dziewczynę i to nie jest prawda - mówił rozbawiony. 

"Lista Plotka". Cyprian Węgrzyn ukradł kiedyś znak drogowy. Co jeszcze robił "po pijaku"?

Cyprian Węgrzyn odpowiadał na wylosowane pytania. Wśród nich były między innymi te o kolegów i koleżanki z internetowego biznesu oraz o najbardziej kiczowatą polską piosenkę. Nie zabrakło też jednak mocniejszych treści. Influencer musiał zdradzić, jaką najgłupszą rzecz wykonał, będąc pod wpływem alkoholu.

Największą głupotą, jaką zrobiłem po pijaku, był telefon do mojej byłej dziewczyny, tego nigdy nie zapomnę. Powiedziałem jej, że ją kocham, sam nie wiem dlaczego.

To jednak nie była jedyna sytuacja, o której opowiedział influencer.

Ukradliśmy znak drogowy kiedyś, który leżał już zerwany na drodze. Wzięliśmy go do kolekcji i był naprawdę wspaniały. Oddaliśmy go oczywiście - zaznaczył.

O czym jeszcze opowiedział Cyprian Węgrzyn? Najnowszy odcinek "Listy Plotka" obejrzysz w wideo na górze artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.