Carole Middleton skończyła 67 lat. Jej firma wrzuciła do sieci prywatne zdjęcie sprzed 33 lat. Jest malutka Kate! James i Pippa też

Mama księżnej Kate świętuje 67. urodziny. Z tej okazji pracownicy jej firmy opublikowali wyjątkowe zdjęcie zrobione trzy dekady temu. Widzimy na nim młodziutką księżną Kate w otoczeniu rodzeństwa.

Więcej informacji na temat rodziny królewskiej znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

31 stycznia mama księżnej Kate skończyła 67 lat. Pracownicy jej firmy mieli dla niej wyjątkowy prezent. Opublikowali zdjęcie z jej prywatnego archiwum sprzed ponad trzech dekad. Na fotografii widzimy nie tylko Carol Middleton, ale również młodziutką księżną Kate oraz jej rodzeństwo.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej

Mama księżnej Kate świętuje urodziny. Jak kiedyś wyglądała teściowa księcia Williama?

Carol Middleton prowadzi firmę zajmującą się produkcją akcesoriów imprezowych. 31 stycznia skończyła 67 lat. Z tej okazji instagramowe konto jej przedsiębiorstwa, "Party Pieces", podzieliło się zdjęciem prezentującym uroczystość urodzinową obchodzoną ponad trzy dekady temu. Widzimy na nim młodziutką księżną Kate w otoczeniu rodzeństwa. Żona przyszłego króla jest roześmiana, ma na sobie zabawną czapeczkę i trąbkę w ustach. Zdjęcie jest opatrzone uroczym komentarzem.

Najszczęśliwszych urodzin dla najbardziej niezwykłego organizatora imprez na świecie. Mamy nadzieję, że ten dzień będzie dla ciebie magiczny.
 

Zdjęcie zostało wykonane w 1989 roku. Dwa lata wcześniej mama księżnej Kate założyła wspomnianą firmę. Na fotografii widzimy także pozostałe pociechy solenizantki - Pippę, młodszą od Kate o rok, która unika blasków fleszy, ale zdobyła zainteresowanie mediów po tym, jak niosła welon na ślubie siostry oraz najmłodszego Jamesa. Mężczyzna jest przedsiębiorcą, ma udziały w kilku dużych brytyjskich firmach. W 2019 roku zdobył się na szczere wyznanie i przyznał się, że walczy z depresją.    

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.