Katarzyna Cichopek tańczy, fani rozbawieni. "Biedactwo, TVP załatwiło jej buty z wypożyczalni", "to chyba nie jej szpilki"

Katarzyna Cichopek zatańczyła z Maciejem Kurzajewskim. Film został udostępniony na TikToku TVP. Fani są rozbawieni. Aktorka wystąpiła w za dużych szpilkach.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek jest jedną z głównych twarzy TVP. Jakiś czas temu rozpoczęła pracę w programie "Pytanie na śniadanie". Poranne show współprowadzi z Maciejem Kurzajewskim. Wygląda na to, że para świetnie się dogaduje, a w mediach społecznościowych nie brakuje ich wspólnych nagrań. Jedno z ich ostatnich wyzwań na TikToku rozbawiło internautów.

Zobacz wideo Kasia Cichopek chwali się talentem córki

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek prezentuje umięśniony brzuch. Fani oniemieli

Katarzyna Cichopek paraduje po studiu "Pytania na śniadanie" w za dużych butach

Oficjalny profil Telewizji Polskiej udostępnił na TikToku film, w którym widzimy tańczącą parę prowadzących. Są roześmiani i widać, że dobrze się bawią. Jednak internauci zwracają uwagę na za duże buty aktorki. Pod filmem pojawiła się masa komentarzy na ten temat.

Kasia jest w o dwa rozmiary za dużych butach.
Chyba wszyscy zauważyli te ogromne szpilki, ma ktoś pomysł, dlaczego je założyła?
Biedactwo, TVP załatwiło jej buty z wypożyczalni.
Maciej Kurzajewski też ma za duże buty, ale u niego aż tak to się nie rzuca w oczy, a u Cichopek to tragedia.
To chyba nie jej szpilki, tylko z jakiejś wypożyczalni telewizyjnej.

Z drugiej strony spora część internautów chwali gwiazdę. Pojawiły się opinie doceniające jej umiejętności taneczne. Jak czytamy w komentarzach, samo chodzenie w o dwa rozmiary za dużych szpilkach jest wyzwaniem, a co dopiero taniec. Przypomnijmy, Katarzyna Cichopek wygrała w 2005 roku "Taniec z gwiazdami". Od tego czasu taniec jest ważną częścią jej życia. Wraz z mężem prowadzi szkołę tańca.

Cristiano Ronaldo i Georgina RodriguezRodriguez wyznała, jak poznała Ronaldo. Internauci kpią z jej opowieści. "KŁAMIE"

Więcej o: