Gaspard Ulliel zmarł w wyniku wypadku na stoku. Policja podała okoliczności wypadku

Gaspard Ulliel doznał urazu głowy. W chwili zderzenia z innym narciarzem nie miał na głowie kasku.

Więcej informacji na temat wypadków znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Gaspard Ulliel był francuskim aktorem i modelem. Jego nagła śmierć wstrząsnęła światem kina. 37-letni mężczyzna zginął w wyniku wypadku, do którego doszło podczas wyjazdu na ferie zimowe. Ulliel ze stoku trafił do szpitala z poważnym urazem głowy. Nie udało się go uratować. Do tragedii doszło 19 stycznia. Teraz policja podała oficjalne okoliczności wypadku.

Zobacz wideo Wypadek na autostradzie w Czechach. Zderzyło się 20 samochodów osobowych i 16 ciężarówek

Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?Gwiazdy, które spektakularnie schudły. Jak im się to udało?

Gaspard Ulliel nie miał kasku w chwili zderzenia

Jak podała Fox News, śledczy ustalili, że Ulliel zderzył się z innym narciarzem. Wszystko działo się na stoku w kurorcie La Rosière. Obaj mężczyźni jechali z normalną prędkością. Podobno Francuz zjechał z trasy, bo chciał dołączyć do swoich znajomych. Narciarzem, z którym zderzył się aktor, był 40-latek z Litwy. Mężczyzna miał na głowie kask, więc nie odniósł poważnych obrażeń. Ulliel zapomniał o zabezpieczeniu głowy.

Gaspard Ulliel nie żyje. Aktor znany z roli Hannibala zmarł w wieku 37 lat po wypadku na stokuGaspard Ulliel nie żyje. Do tragedii doszło w górach. Aktor z "Hannibala" miał 37 lat

Pogrzeb artysty odbył się 27 stycznia we Francji. W pożegnaniu artysty wzięło udział ponad tysiąc osób.

Fani niedługo ponownie zobaczą Ulliela na ekranie

Zmarły aktor cieszył się rosnącą popularnością. Fani wciąż nie mogą się pogodzić z jego odejściem. Niedługo będą mogli ponownie zobaczyć Ulliela na ekranie w serialu Marvela "Moon Knight", nad którym pracował przed śmiercią. Gwiazdor był też znany z ról w filmach takich jak: "Bardzo długie zaręczyny", "Hannibal: Po drugiej stronie maski" czy "Saint Laurent". Krytycy przewidywali, że jego kariera dopiero nabiera rozpędu. Niestety, przedwcześnie się zakończyła.

W wyniku tragicznego wypadku Gaspard Ulliel osierocił sześcioletniego syna.

Więcej o: