Księżna Charlene z Monako od dawna nie pokazuje się publicznie. Pałac książęcy wydał kolejny w tej sprawie komunikat

"Najsmutniejsza księżna świata" od kilku miesięcy nie pokazuje się publicznie. Co się dzieje z żoną księcia Alberta? Ostatnio pałac książęcy wydał w tej sprawie kolejne już oficjalne oświadczenie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Lewandowska pokazała pokój córek. Muzyka relaksująca? Chyba przerażająca

Charlene Grimaldi zasłynęła jako "najsmutniejsza księżna świata". Wcześniej znana była jako Charlene Wittstock i odnosiła spore sukcesy jako pływaczka olimpijska. Księcia Alberta poznała w 2000 roku podczas zawodów sportowych. Parą zostali jednak dopiero kilka lat później. W 2011 roku odbył się ich bajkowy ślub, wówczas media obiegły zdjęcia płaczącej Charlene. Okazało się, że kilka dni przed ceremonią przyszła księżna dowiedziała się o kolejnym nieślubnym dziecku narzeczonego. Pomimo skandalu, była sportsmenka zdecydowała się zostać żoną księcia. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci. 

Księżna Charlene zachorowała podczas pobytu w RPA. Jej stan zdrowia nie był do końca znany

Od pewnego czasu w mediach krążą niepokojące informacje na temat stanu zdrowia księżnej Monako. Kłopoty zdrowotne Charlene Grimaldi trwają od maja ubiegłego roku. Wszystko zaczęło się od powikłań po procedurze laryngologicznej, którą przeszła w RPA. Stan zdrowia byłej sportsmenki zatrzymał ją w ojczyźnie na pół roku. W tym czasie była pływaczka przeszła szereg operacji i zabiegów korekcyjnych.

W listopadzie 2021 roku Charlene wróciła do Monako. Wydawało się, że najgorsze ma za sobą. Problemy zdrowotne jednak powróciły, a księżna postanowiła poddać się leczeniu w ośrodku, który znajduje się poza granicami państwa. Terapia nie zakończyła się do dziś, nie wiadomo też, kiedy żona księcia Alberta opuści obiekt.

Co się dzieje z księżną Monako? Pałac książęcy wyjasnia

Nieobecność księżnej budzi coraz więcej pytań. Niedawno w Monako świętowano Dzień Świętej Dewoty, patronki Księstwa. W związku z tym wydarzeniem pałac książęcy wydał oficjalne oświadczenie na temat stanu zdrowia Charlene Grimaldi, żony księcia Alberta. Księżna nadal przebywa zamkniętym ośrodku, gdzie poddawana jest leczeniu.

Rekonwalescencja Jej Książęcej Wysokości księżnej Charlene jest obecnie kontynuowana w satysfakcjonujący i bardzo zachęcający sposób - dowiadujemy się z wydanego komunikatu.

Ze względu na problemy zdrowotne księżna nie mogła też uczestniczyć w obchodach Dnia Świętej Dewoty. Pałac zapewnia jednak, że księżna "łączy się sercem ze wszystkimi Monakijczykami i mieszkańcami księstwa z okazji tej uroczystości". 

W tym okresie para książęca domaga się, aby ich życie prywatne i ich dzieci nadal były szanowane -  tak zakończono oświadczenie.

Poproszono również o uszanowanie prywatności rodziny książęcej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.