"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek Janik rozpieszcza żonę. Agnieszka dostała aż trzy prezenty. Pokazał jej reakcję

Wojtek Janik przygotował dla Agnieszki Łyczakowskiej potrójną niespodziankę. Obdarował ukochaną prezentami.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik wzięli udział w czwartej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Para od początku świetnie się dogadywała i łatwo można było dostrzec, że oboje mieli się ku sobie. Miłość rozkwitła jednak dopiero po zakończeniu show. Wtedy postanowili założyć rodzinę, a niedawno na świecie pojawiła się ich córka. 

Zobacz wideo Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina ślub z Karolem. "Pieprz***na burza"

SkinsJak zmienili się bohaterowie "Skins"? Niektórzy są nie do poznania

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Wojtek Janik obdarował żonę prezentami

Wojtek Janik pokazał na Instagramie, jaką niespodziankę przygotował dla Agnieszki Łyczakowskiej. Mężczyzna przyznał, że ostatnio mają sporo okazji do świętowania.

Coraz więcej mamy różnych okazji w podobnym czasie, więc musiałem coś konkretnego wymyślić. Imieniny Agi, walentynki, rocznica ślubu, a teraz doszły jeszcze narodziny Antosi - napisał na Instagramie.

Janik przygotował dla żony więc trzy prezenty. Możemy się domyślić, że Agnieszka Łyczakowska otrzymała od niego grawerowaną biżuterię. Gdy oglądała drobiazgi, uśmiech malował się na jej twarzy.

Prezenty pasowały jak ulał. Cieszę się, że Adze się podobały - dodał.'

'Ślub od pierwszego wejrzenia''Ślub od pierwszego wejrzenia' wojciech_janik_official/Instagram

Na nagraniu, które uczestnik czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieścił w sieci, małżonkom towarzyszy ich córka. Przypomnijmy, że Antosia przyszła na świat 4 stycznia 2022 roku.

Dostała 10 punktów i jest największym naszym szczęściem. Mimo że poród trwał ponad 15 godzin, a ja nadal czuje jego przebieg, jest cudownie. No to zaczynamy nowy etap życia. Dziękujemy za wszystkie wiadomości i życzenia razem z Antosią - napisała wówczas Agnieszka.

'Pytanie na Śniadanie'. Tomasz Kammel i Izabella Krzan pokonani przez kalkulator"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel i Izabella Krzan pokonani przez kalkulator

Wojtek i Agnieszka przeszli długą drogą, aby zostać rodzicami. Teraz cieszą się każdą chwilą z córką.

Więcej o: