Bądź na bieżąco. Więcej o małżeństwach polskich gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.
Piosenkarka Katarzyna Nosowska wraz z mężem również muzykiem gościli na kanapie "Dzień dobry TVN". Choć trudno o wspólne zdjęcia pary, która raczej chroni swoje życie prywatne, tym razem postanowili zrobić wyjątek. A wszystko w imię muzyki.
Katarzyna Nosowska to jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Wokalistka zespołu Hey, autorka tekstów, felietonistka dla "Zwierciadło" czy "Muza", a także pisarka. Na swoim koncie ma dwie książki: "A ja żem jej powiedziała" oraz "Powrót z Bambuko".
Gośćmi w studio był zespół ANIELI, w skład którego wchodzą Joanna Prykowska i Paweł Krawczyk, prywatnie przyjaciółka oraz mąż Nosowskiej, a także członkowie zespołu Hey. Muzyczny duet promował pierwszą piosenkę "Jaśniejąca", do której zaprosili Kasię.
Niebawem kolejne single, do wakacji jeszcze dwa, a później trasa. Chcemy grać - zapowiedział Paweł Krawczyk.
Po promocji nowego singla na wizji para opuściła studio. Na dole czekali na nich oczywiście fotoreporterzy, którzy nie zmarnowali okazji na rzadkie zdjęcie pary. Nosowska miała na sobie czarny sweter z golfem i czarne, skórzane spodnie. Wychodząc z budynku, założyła skórzany, oliwkowy, długi trencz. Całą stylizacje dopełniły trampki na platformie i złoty masywny naszyjnik. Jej mąż miał na sobie identyczny zestaw kolorystyczny. Czarne trampki i spodnie oraz oliwkowa puchowa kurtka. Para idealna! Uwagę przykuła jednak fryzura Nosowskiej. Piosenkarka przyzwyczaiła nas do niedbałego, wysokiego koczka, a tym razem zaprezentowała się w prostych włosach z przedziałkiem na środku.
Na Instagramie piosenkarka opublikowała fragment klipu utworu "Jaśniejąca" oraz podzieliła się swoimi odczuciami.
Nie wiem co takiego jest w tym klipie, w tej piosence, ale płaczę jak bobrzyca, za każdym (dosłownie) razem, gdy oglądam, słucham. Może w tym niemłodym ciele ożywają wspomnienia, przechowywane przez komórki? Może tak bardzo wzrusza mnie fakt, że Anieli to dwie niezwykle drogie mi osoby? Może to, że oni nie mają po 20 lat, a tak bardzo im się chce? Może przejmuje mnie tęsknota obojga za muzyką, tworzeniem- bo Joasia i Paweł, z różnych powodów, mieli długą przerwę? Tak bardzo bym chciała, żebyście poczuli to co ja, kiedy słucham. Piosenek Anieli powinno się słuchać jak dawniej. Z zamkniętymi oczami. Wyświetlając sobie pod powiekami własne obrazy, marzenia. Dajcie znać, czy kilka par ciarek przebiegło wam po plecach, bo mi istne szwadrony.
Takie właśnie emocje powinna wywoływać muzyka.
Koroniewska i Dowbor porzucili dom na rzecz luksusowego apartamentu w stolicy. 3,5-metrowa wyspa to początek
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Nie żyje Dominika Żukowska. "Jej niepowtarzalny głos na zawsze pozostanie w pamięci"
Marcin Rogacewicz padł na kolana przed Agnieszką Kaczorowską. "Powiedziałam tak"
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Była mistrzyni świata oskarżona o oszustwa. Do sądu trafił akt oskarżenia
TVP z nowym show. Poprowadzi go była gwiazda TVN. "Tego właśnie potrzebowaliśmy"
Prezydent nie powinien pokazywać się w ubraniach z logo "Nowrocky"? Prawnik przestrzega
Damięcka z grafiką na tłusty czwartek. Pączek Trump robi furorę