Szczęśliwa i zakochana Sandra Kubicka słodzi Alkowi Baronowi w swoim urodzinowym wpisie. On nie pozostał jej dłużny. "Zagoiłeś wiele moich ran"

Sandra Kubicka wraz z Baronem relaksują się Malediwach. Romantyczny wyjazd zgrał się w czasie z urodzinami modelki. Z tej okazji gitarzysta na Instagramie złożył jej wzruszające życzenia. - Uwielbiam celebrować z Tobą życie - napisał. Ależ oni się kochają!

Więcej informacji z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Sandra Kubicka obchodzi urodziny w prawdziwym raju na ziemi. Na Instagramie przyznała, że urlop na Malediwach to jedna z niespodzianek, jakie sprawił jej Baron. Para nie ukrywa już swojego związku i przeglądając ich profile na Instagramie widać, że są bardzo szczęśliwi. Baron zdobył się na romantyczny gest i składając i złożył ukochanej piękne życzenia urodzinowe. Sandra z kolei zdradziła, że piszą do siebie miłosne listy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rihanna zostawia za sobą "ogon", a Sandra Kubicka woli własny zapach. Jakich perfum używają gwiazdy?

Zobacz wideo Sandra Kubicka jest zakochana! Jej marzenie się spełniło. "Rozmawiamy w tym samym języku"

Sandra Kubicka świętuje urodziny na Malediwach 

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie zdjęcie w bikini, zrobione na pięknej plaży na Malediwach. W opisie podzieliła się swoimi przemyśleniami i przyznała, że w końcu jej życie wygląda tak, jak sobie wymarzyła. Przed sobą ma dużo planów, ale udało się znaleźć prawdziwą miłość. 

Dziś kończę 27 lat i czuje się spełniona, dumna, szczęśliwa, kochana i doceniona. Może są momenty, w których jestem niezadowolona z siebie, ale to krzyczą moje ambicje. (...) Życie rzucało mi wiele kłód pod nogi, niektóre prywatne, inne publicznie, a mimo wszystkich chorób, przykrości i wylanych łez nadal stoję tu przed wami i się uśmiecham. Staram się zarażać pozytywną energią i pokazywać wam inna perspektywę na życie. Wiele zawdzięczam tobie Alek - zagoiłeś wiele moich ran. Poprzedni rok był przepiękny, pojawiłeś się i wywróciłeś moje życie do góry nogami. Kocham cię bardzo. Dziękuję za te piękne urodziny - napisała modelka.
 

Przy okazji modelka wyjawiła, że razem z Baronem wypracowali już swoją tradycję, która dotyczy odręcznego pisania listów. Jak wyjaśniła Kubicka, dzięki temu zawsze będą mogli do nich wrócić i przekonać się, jak wielkim uczuciem się darzą. 

Piszemy do siebie listy na zmianę w jednym notatniku, żeby móc do nich wrócić, jeśli kiedyś zapomnimy, jak bardzo się kochamy. Dzisiaj list Alka jak widać, doprowadził mnie do śmiechu i łez - napisała.

Baron złożył Sandrze Kubickiej romantyczne życzenia urodzinoweBaron złożył Sandrze Kubickiej romantyczne życzenia urodzinowe Fot. Instagram/ sandrakubicka

Baron złożył Sandrze Kubickiej romantyczne życzenia urodzinowe 

Baron w najnowszym poście na Instagramie zdobył się na bardzo osobiste wyznanie w temacie związku z modelką. Przyznał, że jest szczęściarzem, a każda chwila z Sandrą jest dla niego bardzo cenna. 

Wszystkiego najlepszego dla mojej królowej! Życzę ci codziennie tyle miłości, szczęścia i spełnienia, ile widać w twoich oczach na tych zdjęciach. To moje ulubione wspólne fotki spośród tych, którymi mogę się podzielić ze światem. Czuję się wielkim szczęściarzem, że wpuściłaś mnie do swojego serca i zechciałaś zamieszkać w moim. Uwielbiam celebrować z tobą życie! Śmiać się, smakować, podróżować, budzić się z naszymi pieseczkami, czuć się prawdziwym sobą, kochać i być kochanym. Spełniania kolejnych marzeń, zdrowia i rozwoju mój przepiękny duszku w równie pięknym ciele i o jeszcze piękniejszym serduszku - napisał artysta.
 

Ewelina LisowskaEwelina Lisowska pochwaliła się nową fryzurą. Fani nie rozpoznali piosenkarki

Widać, że tworzą świetną parę. 

Więcej o: