Sandra Kubicka pokazuje, jak troszczy się o nią Baron na Malediwach. "Jesteś moją córeczką, naprawiam cię"

Sandra Kubicka i Baron spędzają czas na Malediwach, gdzie modelka będzie obchodzić 27. urodziny. Gwiazda udostępniła relacje, na której widzimy, jak ukochany się o nią troszczy.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sandra Kubicka w sobotę skończy 27 lat. Z tej okazji, jej partner, Baron postanowił spełnić marzenie ukochanej i zabrać ją na Malediwy. Na Instagramie gwiazda udostępnia zdjęcia ze wspólnego wyjazdu. Prezentuje fanom piękne piaszczyste plaże, przezroczyste może i kuszące potrawy. W jednym z postów zdecydowała się podziękować drugiej połówce za tak cudowne wakacje. Ostatnio modelka pochwaliła się, jak zakochani dbają o siebie nawzajem.

Zobacz wideo Lewandowscy świętują urodziny Laury

Sandra Kubicka relacjonuje, jak Baron troszczy się o nią na Malediwach

Modelka w mediach społecznościowych relacjonowała romantyczną kolację na pomoście i pokazywała pływające wokół rekiny. Para opowiadała, o pięknej pogodzie i o cudownym hotelu. Mogliśmy też obejrzeć, jak zakochani dbają o siebie nawzajem. Na jednym z filmów Sandra pokazała, jak Baron się o nią troszczy. Muzyk podszedł do niej z zerwanym aloesem i nacierał jego sokiem głowę ukochanej. Sandra się roześmiała i zapytała, co robi. Muzyk oczywiście odpowiedział.

 Jesteś moją córeczką, naprawiam cię. Jestem pan doktor i będę cię naprawiał.

W jednym z postów gwiazda napisała, że zapowiadają się wyjątkowe urodziny. Do tej pory zawsze świętowała bardzo hucznie, w klubach, w dużym gronie znajomych. Miała nadzieję, że tym razem uda się spędzić je w spokoju, z najbliższą osobą. Modelka jest wyjątkowo szczęśliwa, że jej życzenie spełni się i to na Malediwach, które zawsze marzyła odwiedzić.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.