"Lista Plotka". Paweł Svinarski zdradził, dlaczego podoba mu się Shakira, a nie Kim Kardashian

W najnowszej "Liście Plotka" gościliśmy Pawła Svinarskiego, który nie bał się odpowiedzi na trudne pytania.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl

"Lista Plotka" to format, w którym influencerzy podejmują kreatywne wyzwania. W krótkim czasie muszą zmierzyć się z pytaniami, które nie zawsze są wygodne. W 2021 roku przed kamerą Plotka zasiadło wielu celebrytów, m.in. Viki Gabor, Monika Kociołek, Natsu i Natalia Janoszka. Teraz do tej listy dopisujemy też Pawła Svinarskiego.

Zobacz wideo "Lista Plotka"

Uroczysta premiera filmu 'Gierek'. Kto skradł show na czerwonym dywanieUroczysta premiera filmu "Gierek". Kto skradł show na czerwonym dywanie

"Lista Plotka". Paweł Svinarski zdradził, dlaczego podoba mu się Shakira, a nie Kim Kardashian

Paweł Svinarski odpowiedział m.in. na pytanie, które gwiazdy polskiego YouTube'a to marudy. Nie miał z tym żadnego problemu.

To będzie proste, bo wszystkie mieszkają pod jednym adresem. To Marcin Dubiel, Kuba Armada i ja. Bardzo dużo marudzimy, czasami organizujemy taki festiwal. Marudzimy  na rząd, na nasze psy, pogodę. Czasami traktujemy to jako performance.

Youtuber wymienił też trzy "turbolaski". Wskazał Natalie Portman, Emily Rajtakowski i Shakirę, która - według niego - jest piękna, doskonale tańczy i ponoć jest dobrą żoną. Zdradził też, dlaczego na jego liście nie ma np. Kim Kardashian.

Kim ma chyba za duży "bagażnik". Przesadziła z zabiegami - stwierdził.

Svinarski musiał wskazać też trzy ulubione sceny erotyczne. Docenił kadry, które mogliśmy zobaczyć w filmach "Wróg u bram", "Kler" i "Duch".

Jesteście ciekawi, na jakie pytania jeszcze odpowiedział Svinarski? Przekonacie się o tym, oglądając odcinek "Listy Plotka" na górze strony.

Zobacz też: "Lista Plotka" Natalia Janoszek zdradziła, co jadła na kolacji za milion!"

Więcej o: