"Lista Plotka" Natalia Janoszek zdradziła, co jadła na kolacji za milion!

Natalia Janoszek była gościem "Listy Plotka". Aktorka odpowiedziała na trudne pytania. Wskazała m.in. trzy rzeczy, które ją najbardziej denerwują.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Natalia Janoszek pojawiła się niedawno w studiu "Listy Plotka". Aktorka była przed kamerą szczera i odpowiedziała na wszystkie pytania. Janoszek zrobiła karierę w Bollywood, a teraz przyznała, że na planie zdjęciowym irytuje ją to, że kiedy chce zjeść w samotności posiłek i wybiera ostatni stolik, po chwili wszystkie pozostałe miejsca już zajęte.

Zobacz wideo "Lista Plotka" Natalia Janoszek

Natalia Janoszek nie unikała też bardzo prywatnych pytań. Jedno z nich dotyczyło tego, jakie szalone wiadomości otrzymuje od fanów. Niektórzy mogą się zdziwić, co wypisują do niej internauci. Jeden z nich poprosił ją o… brudne rajstopy. Innym razem napisała do niej żona znanego skoczka narciarskiego. Pytanie, które zadała, zamurowało Janoszek. Czego chciała się dowiedzieć? Tego dowiecie się w filmie.

Zobacz też: "Lista Plotka". Magda Bereda marzy o współpracy z Matą. Opowiedziała też o nietypowym smakołyku. Ohyda czy niebo w gębie?

Czy Natalia Janoszek ma fetysze? Owszem. Jednym z nich są gładko ogoleni mężczyźni w stylu Justina Biebera.

Aktorka wskazała też trzy osoby, których nie chciałaby zobaczyć nago. Dwie z nich są ze świata polityki. Trzecia to jej tata. Przy okazji powiedziała, że zdarzyło jej się nakryć rodziców w dwuznacznej sytuacji.

Kilka tygodni temu Natalia Janoszek przeprowadziła wyjątkową licytację za pośrednictwem jednej z platform aukcyjnych. Grecki milioner Victor Restis zdecydował się zapłacić blisko milion dolarów za kolację w jej towarzystwie. Aktorka zdradziła, jakie dania podano na spotkaniu. 

Więcej o: