Dom syna Magdy Gessler stanął w płomieniach! Przerażające zdjęcia

"Super Express" poinformował w piątek rano o bardzo smutnym wydarzeniu, jakie miało miejsce w życiu Tadeusza Mullera. Dom syna Magdy Gessler na Podlasiu spłonął.

Więcej informacji na temat życia prywatnego rodzimych gwiazd znajdziesz, odwiedzając stronę główną Gazeta.pl.

Choć w mediach pisze się głównie o Magdzie Gessler, coraz popularniejsze stają się jej dzieci. Lara prężnie rozwija się jako influencerka, która niedawno została mamą, a Tadeusz reklamuje w sieci kolejne biznesy. Nie chwalił się do tej pory zbyt często domem, jaki wybudował sobie na Podlasiu. Niestety, drewniany budynek spłonął.

Zobacz wideo Magda Gessler: Nie jestem żadną babcią! Wszystkiemu winna jest Lara. „Dyktatorka"

Przerażający pożar na Podlasiu. Dom syna Magdy Gessler stanął w płomieniach! "Jestem zdruzgotany"

Wiele gwiazd z chęcią wyprowadza się z Warszawy, by zaznać spokoju z dala od wielkomiejskiego życia i decyduje się na kupno lub budowę domu w innych częściach kraju. Tadeusz Muller dwa lata temu zaczął stawiać wymarzone lokum w Wysokiem Mazowieckiem. Niestety, 17 stycznia jego dobytek stanął w płomieniach. 

Tak, to prawda... Jeszcze tam nie pojechałem, bo jestem zdruzgotany tym, co się stało. Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem - przyznał ze smutkiem w rozmowie z tabloidem.

Jak czytamy na stronie "Super Expressu", do pożaru miało dojść późnym popołudniem. Na miejsce przyjechało 11 wozów strażackich.

Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 18:08. W zgłoszeniu podano, że pali się budynek jednorodzinny. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono rozwinięty pożar poddasza oraz parteru w budynku drewnianym krytym blachą. W pierwszej fazie akcji działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i podaniu dwóch prądów wody w natarciu. Wraz z przybyciem kolejnych sił i środków na miejsce, konsekwentnie wdrażano je do akcji, podając kolejne prądy wody. Na miejscu pojawiło się 11 zastępów straży pożarnej. Przystąpiono do dogaszania i częściowej rozbiórki nadpalonej konstrukcji, by dogasić tlące się elementy. Konstrukcja główna została, ale w znacznej części jest nadpalona - relacjonuje "Super Expressowi" st. kpt. Wojciech Sokołowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem.

Na zdjęciach zrobionych przez dziennikarzy "Super Expressu" widać dokładnie, jak płonął dom Mullera. Przerażający obrazek.

ZOBACZ TEŻTadeusz Müller uchylił rąbka tajemnicy na temat wesela. Menu bez zaskoczenia. Wiadomo, jaka będzie rola Magdy Gessler

Więcej o: