Przyleciał z Ameryki do Włoch, by pracować na planie serialu. Wyrzucili go z hotelu

John Malkovich nie został wpuszczony do luksusowego hotelu w Wenecji, ponieważ nie miał przepustki covidowej. Ekipa serialu musiała wynająć mu mieszkanie.

Więcej o zagranicznych gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

John Malkovich to hollywoodzki aktor, który niedawno przyjechał do Wenecji na plan serialu telewizyjnego "Ripley". Jego wyprawa do Włoch nie skończyła się jednak tak, jakby sobie tego życzył. Okazało się, że Amerykanin nie został wpuszczony do hotelu, w którym miał się zatrzymać, ponieważ nie miał paszportu covidowego.

Joanna RacewiczJoanna Racewicz oburzona słowami Barbary Nowak. "Nie jest mi do śmiechu"

Zobacz wideo Janda: Wielokrotnie zwracałam uwagę w sklepie tym, którzy nie noszą maseczek

John Malkovich nie został wpuszczony do hotelu w Wenecji. Aktor nie miał przepustki covidowej

Produkcja serialu zarezerwowała dla aktorów hotel w samym centrum Wenecji. John Malkovich miał mieć apartament z widokiem na słynny Canal Grande, jednak nie dane mu było się tam rozgościć. Powód? Brak tzw. Super Green Pass, który jest wymagany w całych Włoszech. Jest to dokument wydawany tylko na podstawie zakończonego procesu szczepienia lub przechorowania COVID-19. Aktor miał do pokazania ochronie jedynie negatywny test, który w słonecznej Italii nie uprawnia do korzystania z usług hotelarskich.

Jak podał lokalny dziennik "Il Gazzettino", ekipa musiała się nieźle natrudzić, by znaleźć aktorowi miejsce do spania. Wyjściem z sytuacji okazało się wynajęcie prywatnego mieszkania, jednak John Malkovich chciał, by odpowiadało ono jego standardom. 

"Ripley" to pierwszy serial, który kręcono w Wenecji po nowym roku. Warto dodać, że wielu aktorów nie mogło przylecieć na plan według ustalonego wcześniej grafiku. Tu znów szyki pokrzyżował koronawirus, którym zarazili się niektórzy członkowie ekipy filmowej.

Igor Bogdanoff i Grichka Bogdanoff nie żyjąBracia Bogdanoff nie żyją. Zmarł drugi z bliźniaków. Byli zakażeni COVID-19

Przypomnijmy, w Polsce trwają szczepienia przeciwko koronawirusowi. Eksperci podkreślają, że szczepionka jest jedynym sposobem na to, by skutecznie pokonać pandemię, a także uchronić życie i zdrowie swoje oraz swoich najbliższych. W poniższych tekstach przeczytasz o tym, jak powstają szczepionki i dlaczego warto się szczepić.

Jeśli się wahasz, czy szczepić się przeciw COVID-19: fakty, które warto poznać

Jak powstają szczepionki? Czym są stabilizatory i adiuwanty?

Jak działają szczepionki? Co znajduje się w ich składzie? [PYTANIA I ODPOWIEDZI]

Produkcja, bezpieczeństwo i kontrola jakości szczepionek. Jak to przebiega w praktyce?

Więcej o: